okres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła mama?

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
W życiu przyszłej mamy przychodzi moment, gdy musi trochę dostosować i stan swej garderoby i oprzyrządowanie domu. Powiększający się brzuszek powoduje, że nie zmieści się ona już w swe ukochane dżinsy.


Wtedy na ratunek przychodzą różnego rodzaju akcesoria ciążowe.

Dzianina z wełny - a więc, wszyściutko co warto na ten temacik mieć pojęcie

sprzęt
Autor: Maryam S
Jakimi rzeczami różni się zwykła dzianina, od dzianiny wełnianej? W jakim czasie trwania roku, jest najbardziej odpowiednia do noszenia? Jakiego typu odróżniamy rodzaje dzianin, ze względu na typ splotu i jakie rzeczy można z nich zrobić, patrząc na wspomniany podział? Jaka istnieje największa zaleta dzianiny, a jaka największa wada? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego - świeżutko co napisanego - felietonu!

Który pierścionek zaręczynowy kupić?

mierzenie centymetrów
Autor: Tanvir Alam
Źródło: http://www.flickr.com
Oświadczyny jest to wydarzenie, które po dniu wesela jak też narodzinach malucha są jednym z częściej wspominanych i najszczęśliwszych chwil w życiu zakochanych w sobie ludzi.


Facet oświadczając się damie, przekazuje jej pierścionek zaręczynowy.

Portal muzyczny jest idealnym punktem w sieci , gdzie możemy "wrócić" do lat 70.

muzyka
Autor: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z Polaków przyzna rację, że lata siedemdziesiąte były dla nas jednym z najlepszych okresów. Przecież to w tym okresie kardynał Karol Wojtyła stał się Papieżem. Podczas swego życia był to prawdziwy Kapłan z powołaniem, który w późniejszych latach odmienił świat. To w tym okresie Polska zajęła 3 miejsce w mistrzostwach świata w piłce nożnej. I to w latach 70-tych na sportową emeryturę przeszedł najlepszy bokser świata - Muhammad Ali (lubiany przez wielu Polaków), aby potem wrócić na jeszcze dwie walki.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.