okres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła mama?

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
W życiu przyszłej mamy przychodzi moment, gdy musi trochę dostosować i stan swej garderoby i oprzyrządowanie domu. Powiększający się brzuszek powoduje, że nie zmieści się ona już w swe ukochane dżinsy.


Wtedy na ratunek przychodzą różnego rodzaju akcesoria ciążowe.

Dzianina z wełny - a więc, wszyściutko co warto na ten temacik mieć pojęcie

sprzęt
Autor: Maryam S
Czym różni się zwykła dzianina, od dzianiny wełnianej? W jakim konkretnym okresie trwania roczku, bywa najlepsza do noszenia? Jakiego typu wyróżniamy rodzaje dzianin, ze względu na rodzaj splotu i jakie rzeczy można z nich stworzyć, spoglądając na wspomniany podział? Jaka jest najbardziej duża zaleta dzianiny, no a jaka najbardziej duża wada? To wszyściutko oraz jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co napisanego - artykułu!

Który pierścionek zaręczynowy kupić?

mierzenie centymetrów
Autor: Tanvir Alam
Źródło: http://www.flickr.com
Oświadczyny jest to zdarzenie, jakie po dniu ślubu a także narodzinach dziecka są jednym z częściej wspominanych i najszczęśliwszych dni w życiu zakochanych w sobie ludzi.


Mężczyzna oświadczając się damie, przekazuje jej pierścionek zaręczynowy.

Portal muzyczny jest idealnym punktem w sieci , gdzie możemy "wrócić" do lat 70.

muzyka
Autor: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z Polaków przyzna rację, że lata 70-te były jednym z najlepszych okresów. Bo przecież to w tym okresie kardynał Karol Wojtyła został Papieżem. Podczas swego życia był to prawdziwy Kapłan z powołaniem, jaki w późniejszych latach zmienił świat. To owym okresie Polska zajęła 3 miejsce w mistrzostwach świata w piłce nożnej. I to w latach 70-tych na sportową emeryturę poszedł najznakomitszy bokser na Świecie - Muhammad Ali (lubiany przez wielu Polaków), aby następnie wrócić na jeszcze 2 walki.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.