militaria

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego sklepy z militariami stały się w ostatnim czasie tak mocno popularne?

militaria, nóż
Źródło: pixabay.com
Chociaż sklep militarny ciągle jest dość rzadko spotykanym typem sklepu, to jednak w ostatnich latach można zauważyć znaczący wzrost liczby miejsc niniejszego typu, w szczególności w dużych miastach.

W sklepie z militariami kupisz wiele przydatnych rzeczy

wymagania
Sklepy wojskowe niesłusznie są wiązane jedynie z bronią, a przecież możesz w nich zakupić wiele interesujących przedmiotów.


Tego typu handlowe salony cieszą się ogromnym powodzeniem wśród zwolenników survivalu jak też aktywności pod chmurką.

Co może nam zaproponowac sklep militarny?

militaria
Źródło: pixabay.com
Wielkim uznaniem, szczególnie wśród mężczyzn, cieszą się każdego typu militaria. Pewnie każdy chłopiec na jakimś etapie swojego życia pragnął być żołnierzem lub rycerzem: to chyba jest ewolucyjnie zaprogramowane, ta potrzeba walki w obronie słabszych, sprawdzenia się w walce. Z podobnego powodu chłopcy regularnie bawią się w policjantów i złodziei. Zdaje się, że to wewnętrzne pragnienie zostania żołnierzem odzwierciedla się właśnie tym umiłowaniem do każdego rodzaju militariów. Faceci z lubością ubierają spodnie w barwach kryjących, nabywają odzież tworzoną dla wojska, pragną w pewien sposób upodobnić się do takich bohaterskich i walecznych żołnierzy lub poprzez swój ubiór wyrazić jedność z nimi.

Moda na militaria

odzież militarna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Części odzieży stylizowane na militarne cieszą się w Polsce dużym powodzeniem. Mundury, spodnie moro i militarne buty wywołują skojarzenia z demobilem, ale na dzień dzisiejszy na rynku można spotkać bogata ofertę stylowych ubrań dla miłośników militariów. Takie ubrania poza obiektami wojskowymi niejednokrotnie spotyka się na strzelnicy paintballowej lub wśród sympatyków tzw. ASG, czyli replik pistoletów na plastikową amunicję. Z niektórych elementów wykorzystywanych w militariach chętnie korzystają również posiadacze motocykli.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.