militaria

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W sklepie z militariami kupisz wiele przydatnych rzeczy

wymagania
Sklepy wojskowe niesłusznie są wiązane jedynie z bronią, a przecież możesz w nich zakupić wiele interesujących przedmiotów.


Tego typu handlowe salony cieszą się ogromnym powodzeniem wśród zwolenników survivalu jak też aktywności pod chmurką.

Co może nam zaproponowac sklep militarny?

militaria
Źródło: pixabay.com
Ogromnym powodzeniem, zwłaszcza pośród panów, cieszą się wszelkiego rodzaju militaria. Pewnie każdy chłopiec na jakimś etapie swojego życia chciał zostać żołnierzem albo rycerzem: to prawdopodobnie jest ewolucyjnie uwarunkowane, ta potrzeba walki w obronie słabszych, sprawdzenia się w walce. Z podobnego powodu chłopcy regularnie bawią się w policjantów i złodziei. Zdaje się, iż to wewnętrzne pragnienie zostania żołnierzem objawia się właśnie tym umiłowaniem do wszelkiego rodzaju militariów. Faceci z radością ubierają koszulki moro, kupują odzież tworzoną dla wojska, pragną w w pewnym sensie upodobnić się do takich odważnych i zasłużonych w boju żołnierzy lub dzięki swoim ubraniom zasygnalizować wspólnotę z nimi.

Moda na militaria

odzież militarna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Ubiory stylizowane na wojskowe cieszą się w Polsce dużym powodzeniem. Mundury, bojówki moro i wojskowe buty wywołują skojarzenia z demobilem, ale obecnie na rynku można spotkać bogata ofertę wysokiej jakości ubrań dla wojskowych hobbystów. Tego typu ubiory poza poligonem często spotyka się na strzelnicy paintballowej czy wśród miłośników tzw. ASG, czyli replik pistoletów na plastikowe naboje. Z niektórych elementów wykorzystywanych w militariach chętnie korzystają także posiadacze motocykli.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.