wiedza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które modele opon warto wybierać na lato

opony
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Wymiana opon samochodowych na letnie okazuje się dla samochodowych laików trudniejsza niż czasem może się wydawać. Przy kupnie opon należy bowiem uwzględnić szereg rozmaitych czynników, o których wiele osób może nie mieć pojęcia. Dobrze zyskać choć wstępną wiedzę na temat rodzajów opon jak również ich cech technicznych, aby najlepiej zadbać o bezpieczniejsze poruszanie się na drodze. Jedną z kwestii, jakiej należy się tu bez wątpienia przyjrzeć okazuje się dziś coś tego typu jak opony na lato.

Bałtyckie morze jest urzekające o każdej porze roku - wobec tego należy przyjeżdżać tam zawsze, kiedy tylko mamy wolny weekend

przepisy
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Mamy szczęście, że mamy niezwykle długą linię morza. Ponadto, polskie plaże są przepiękne. Są piaszczyste, czego może Polakom pozazdrościć duża liczba innych państw, których plaże są na nieszczęście żwirowe lub kamiennie.

Ekskursja życia

migawka - urlop
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągle nie masz uplanowanych tegorocznych wczasów? Najwyższy czas, aby skierować się do biura podróży a także popytać o katalog z ciekawymi ofertami.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.