wiedza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które modele opon warto wybierać na lato

opony
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Zmiana opon samochodowych na letnie okazuje się dla początkujących kierowców trudniejsza niż w większości wypadków może się wydawać. Przy zakupie opon należy bowiem uwzględnić szereg różnych czynników, o których sporo ludzi może nie mieć pojęcia. Dobrze zyskać choćby wstępną wiedzę na temat typów opon i ich specyfiki, aby lepiej zatroszczyć się o bezpieczne poruszanie się po drodze. Jedną ze spraw, jakiej dobrze się tu zdecydowanie przyjrzeć okazuje się teraz coś takiego jak opony na lato.

Bałtyckie morze jest urzekające o każdej porze roku - wobec tego należy przyjeżdżać tam zawsze, kiedy tylko mamy wolny weekend

przepisy
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Mamy farta, że posiadamy bardzo długą linię morza. Dodatkowo, polskie plaże są przepiękne. Mają piasek, czego może nam zazdrościć duża liczba innych państw, których plaże są na nieszczęście żwirowe albo kamiennie.

Ekskursja życia

migawka - urlop
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągle nie masz uplanowanych tegorocznych wczasów? Najwyższy czas, aby skierować się do biura podróży jak też popytać o folder z ciekawymi propozycjami.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.