rower

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy siedzenie przed telewizorem to najlepsza rzecz, jaką można robić w wolnej chwili? Jak aktywnie spędzić czas z całą rodziną?

jazda na rowerze
Autor: Republic of Korea
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma to, jak wolny od pracy i od innych obowiązków dzień. Dlaczego nie spędzić go aktywnie?


No właśnie, z bycia aktywnym mamy sporo pożytku. Lepsze samopoczucie wywołane wytwarzaniem się endorfin, a w dłuższej perspektywie zdrowie oraz niższa waga. Z tego względu warto pomyśleć o jakiejś aktywności, szczególnie, że aura na dworze coraz mocniej zachęca do aktywności.

Interesują Cię kurtki zimowe North Face bądź buty trekkingowe North Face ? Odwiedź już dzisiaj sklep firmowy i sprawdź jakie są promocje

buty trekingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie więcej ludzi kultywuje sporty zimowe. Nadal do najbardziej rozpoznawalnych należą narciarstwo , a także snowboard. Mimo to wiele osób stawia na mniej renomowane sporty. Każdego roku w nowoczesnych miastach otwierane są zewnętrzne lodowiska, na których mogą szaleć dzieci i dorośli. Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas może też spróbować swoich zdolności w narciarstwie biegowym lub turystyce zimowej.

Dobrze ubrany, ażeby uprawiać dyscyplinę sportową

Trójka ludzi
Autor: MHS Wildcat
Źródło: http://www.flickr.com
Do wykonywania ćwiczeń na świeżym powietrzu niezbędny jest nie tylko chęć i entuzjazm u ćwiczącego, ale także dobrze dobrany strój. Nikt przecież nie idzie pobiegać czy pojeździć na rowerze w stroju zakładanym na co dzień czy od święta i to nie dlatego, że nie wypada, lecz głównie przez wzgląd na wygodę.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.