jeansy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na jaką okazję zakładać białe koszule męskie oraz czy wszelki facet powinien je posiadać w swojej szafce?

Mężczyzna przy samochodzie
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Otrzymałeś właśnie zaproszenie na obiad u teściowej. Zastanawiasz się tylko w jaki sposób się ubrać. Nałożyć garnitur, czy też wystarczy marynarka i spodnie jeansowe? A być może sama koszula z kamizelką? Zapytaj małżonki co będzie podobać się jej mamie, zapewne coś wspólnie wybierzecie.


Na pewno do każdego garnituru pasują białe koszule męskie.

Męskie ubiory do pracy - w jaki sposób dać sobie z tym radę

mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyzna powinien dbać o swój wizerunek nie tylko od święta. Mężczyzna może zaimponować nie tylko intelektem. Ubranie to wizytówka każdej osoby, zaświadcza o stanowisku do innych, o stosunku do siebie, jest w stanie akcentować cechy osobowościowe i kryć słabości. Męska moda na co dzień jest zależna od wyborów. Dla panów lubiących się w kolorze, jednak preferujących garderobę o sportowym stylu i zdecydowanym szczególe męskim, projektanci mają wiele do zaoferowania. Sportowe akcenty pojawiły się także w garniturach.

Jakimi zasadami się kierować przy szukaniu asortymentów, które mają być najwyższej jakości.

big star
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Wielu klientów chciałoby, żeby przedmioty które kupują były solidne, trwałe i mogły długo służyć. Dodatkowo, jeśli będzie chodzić o ubrania i buty, niezwykle ważne jest, żeby odpowiednio wyglądały i nadążały za dynamicznie zmieniającą się mogą. Choć w gruncie rzeczy są rodzaje odzieży, jakie mimo upływu czasu bez przerwy są wybierane przez kolejne pokolenia klientów, a chodzi tu rzecz jasna o jeansy. Ich historia sięga wielu lat, gdy na amerykańskich preriach królowali prawdziwi kowboje, i od tamtego czasu są noszone przez ludzi na całym świecie.

Spodnie dla kobiet? Jaki styl wyselekcjonować?

Kobiety w spodniach
Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z największych emancypacyjnych osiągnięć jest to, że możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Tak, niby taki mały niuans, ale zastanówmy się, jakby to było, gdybyśmy były przymuszane do zakładania spódnic, choćbyśmy miały chęć, tak jak panowie, założyć spodnie.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.