fitness

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Uwypuklenie efektów treningów w lato przez panów

kozaki
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Lato to okres kiedy da się nareszcie zrzucić ciepłe kurtki i wyjść na spacer w czymś przewiewniejszym. Panowie szczególnie wykorzystują tą okazję dla lepszego zaprezentowania się – a raczej rezultatów odbywanych z mozołem treningów.


Odpowiedni stylowy element jest zdolnym sprawdzić się zarówno w czasie urlopu, pracy jak i jako zwykły dodatek powszedniego ubioru.

W jaki sposób zakupić odzież sportową?

ubrania koszykarskie
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W uprawianiu sportów decydujący jest zapał, predyspozycja oraz konsekwencja. Jeżeli pokonasz już te ograniczenia kolejną rzeczą, o którą musisz się zatroszczyć jest wybór odpowiedniego kostiumu.


Zależnie od tego, jaki sport chcesz uprawiać, powinieneś dobrać troszeczkę inny, dedykowany do konkretnej dyscypliny ubiór.

Jakie znaczenie będą mieć dla niejednej osoby firmowe buty i ubrania, które noszą na sobie.

bluzy i koszule
Autor: Jacqui Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dla niejedne osoby marki mają bardzo duże znaczenie. Rzecz jasna trudno się nie zgodzić z tym, że markowe produkty są po prostu solidne, szczególnie jeżeli chodzi o odzież i obuwie. Doskonale leżą, są bardzo wygodne i wytrzymują więcej niż kilka prań czy miesiąc intensywnego chodzenia. Jednak dla wielu osób są one także synonimem prestiżu i luksusu, i takie osoby mogą naprawdę dużo zapłacić za to, żeby mieć na sobie produkty z ukochanymi znaczkami firmowymi.

Męskie zakupy

Manekin
Źródło: http://pixabay.com
Nie tylko panie uwielbiają modnie się ubrać bez względu na okazję. Garderoby mężczyzn niejednokrotnie są dużo lepiej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, podobnie jak i kobiety bardzo o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, cykliczne wizyty u fryzjera i w klubach fitness koronują idealnie dobrane do swojego stylu ubrania. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony wymyślili projektanci męskiej garderoby?

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.