piersi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sztuka dobierania właściwego stanika – w jaki sposób zrobić to właściwie

aukcje
Źródło: pixabay.com
Z całą pewnością dużo dziewczyn zmierzyło się choćby raz z tym problemem – i zapewne te, które już mają to za sobą, wiedzą, iż wykonanie tego poprawnie jest nie lada wyzwaniem.

I nie wódź na pokuszenie – czyli seksowna bielizna dla płci pięknej

Nocna bielizna
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale także gustownie ubrana. I nie chodzi w tym wypadku jedyni o strój na co dzień, ale także odpowiednio dobraną bieliznę. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – w szczególności sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieważne czy posiadamy idealną figurę, czy pozostawia ona wiele do życzenia - sexowna bielizna na niejednej kobiecie prezentuje się fantastycznie i powoduje, że czuje się ona wyjątkowa.

Grubsze panie i fantastyczna bielizna

Modelka w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Stosownie dopasowana bielizna to podstawa, szczególnie kiedy pojawia się piękna pogoda i zdejmujemy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna o wiele bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod cienkich bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy zgrabne i mamy doskonałą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, kłopot pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.