gorsety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

I nie wódź na pokuszenie – czyli seksowna bielizna dla płci pięknej

Nocna bielizna
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale także dobrze ubrana. I nie idzie w tym przypadku tylko o ubiór na co dzień, ale także odpowiednio dopasowaną bieliznę. Mnóstwo kobiet nie uświadamia sobie, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – potrafi zdziałać cuda. Nieważne czy mamy idealną sylwetkę, czy pozostawia ona wiele do życzenia - sexowna bielizna na niejednej kobiecie prezentuje się fantastycznie i powoduje, że czuje się ona piękna.

Grubsze panie i fantastyczna bielizna

Modelka w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Stosownie dobrana bielizna to podstawa, zwłaszcza kiedy pojawia się piękna pogoda i zdejmujemy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod cienkich bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy zgrabne i mamy doskonałą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, problem pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia.

Bielizna idealna na każdą porę roku

Autor: Axami
Bielizna, która spełni nasze wszelkie oczekiwania o każdej porze roku, powinna być stworzona z bardzo dobrych materiałów, które wyróżniają się odpornością jak również wygodą w noszeniu.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.