Panie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Modna bielizna dla każdego

sylwetka
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Bielizna to jeden z tych części ubioru, jaki w ostatnim czasie przeszedł wielką rewolucję. Dzisiejsza bielizna nie ma praktycznie nic wspólnego z tą, którą nosiły nasze prababcie. To zmiana na dobre - ta część odzieży stała się znacznie bardziej wygodna, dostępna w szerszym wyborze, a poza tym spełnia także inne zadania.


Dzisiaj sklepy z bielizną oferują bez porównania szerszą ofertę niż jeszcze parę lat temu.

Wiosenne trendy w modzie damskiej, jakie każdorazowo się sprawdzają.

Moda damska
Autor: Natalia Jaroszewska
Źródło: Natalia Jaroszewska
Jak wiadomo, w modzie sezonowo pojawia się coś nowego. Nie znaczy to natomiast, iż pewne trendy nie są nadal trendy, gdyż będą takie style, które są doceniane oraz dobierane przez wiele sezonów. Z tego powodu również wiosenne trendy w modzie damskiej, jakie zawsze się sprawdzą są tym, czego zakwestionować się nie da.

Potrzebujesz modnej kreacji? Oto idee!

Kobieta ubrana w suknię
Autor: ERNESTO MIRABAL
Źródło: http://www.flickr.com
I znów nadchodzi sezon wiosenny, znów chce się żyć. Można w końcu wystroić się szykownie, lecz bez przesady. Nie jesteś zmuszona przywdziewać na sobie ciężkich zimowych ubrań, nie musisz już chować się w czapce, możesz nareszcie rozpuścić włosy, założyć na siebie piękną sukienkę i ruszyć na miasto.

Nowatorskie preparaty pozwalają na zachowanie urody nawet w starości

Autor: nuriaflyaway
Dziewczyno-chłopak, modelka, grunge girl, dziecię kwiatu, kobieta romantyczna. Każda z nas jest jakaś i każda ma swój styl ubierania się. Długie spódnice, adidasy bejsbolówki,tiule, ciężkie buciory, ramoneski, to wszystko codziennie w widoczny sposób nas określa i stawowi niejako naszą wizytówkę. Ubieramy się tak jak lubimy. Lubimy czuć się wygodnie w swoich ciuchach. Często też dany ciuch odzwierciedla nasz charakter.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.