Panie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Każda pani uwielbia cudownie się prezentować - lepiej się wtedy czuje i jest bardziej pewna siebie

Poznań
Autor: Marcin Chady
Nie na darmo twierdzi się, że damy to płeć piękna. Aby zaprezentować swą urodę, uwielbiają się ładnie ubierać i malować. To powoduje, że prezentują się jeszcze lepiej - po prostu bosko.


Niejedna pani lubi kupować nowe stroje.

Niejedna kobieta uwielbia biżuterię - jest to cudowny dodatek do niejednej kreacji i powoduje, że jesteśmy bardziej szykowne oraz atrakcyjne

pierścionki srebrne
Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com
Srebro od zawsze było kruszcem szlachetnym. Cenione na tym samym poziomie co złoto, jest często używane jako materiał na biżuterię. Jest bardziej dostępny od złota, więc może z tego powodu jest tak popularne.

Modna bielizna dla każdego

sylwetka
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Bielizna to jeden z tych elementów ubioru, jaki ostatnimi czasy przeszedł wielką rewolucję. Dzisiejsza bielizna nie ma praktycznie nic wspólnego z tą, którą zakładały nasze prababcie. To zmiana na lepsze - ta część odzieży stała się o wiele bardziej wygodna, dostępna w szerszym asortymencie, a poza tym spełnia także inne zadania.


Dzisiaj sklepy z bielizną proponują bez porównania większą ofertę niż jeszcze kilka lat wstecz.

Wiosenne trendy w modzie damskiej, jakie każdorazowo się sprawdzają.

Moda damska
Autor: Natalia Jaroszewska
Źródło: Natalia Jaroszewska
Jak wiadomo, w modzie sezonowo pojawia się coś odmiennego. Nie oznacza to natomiast, że pewne trendy nie będą nadal na topie, ponieważ są takie style, które są doceniane i dobierane przez kilka sezonów. Dlatego również panujące w czasie wiosny trendy w modzie kobiecej, jakie za każdym razem się sprawdzają są tym, czego podważyć nie można.

Potrzebujesz modnej kreacji? Oto idee!

Kobieta ubrana w suknię
Autor: ERNESTO MIRABAL
Źródło: http://www.flickr.com
I znów przychodzi okres wiosenny, znów chce się żyć. Można w końcu wystroić się elegancko, lecz bez przesady. Nie jesteś zmuszona nosić na sobie mało komfortowych zimowych ubrań, nie jesteś już zmuszona chować się w czapce, możesz w końcu rozpuścić włosy, założyć na siebie piękną suknię i ruszyć przed siebie.

Nowatorskie preparaty pozwalają na zachowanie urody nawet w starości

Autor: nuriaflyaway
Chłopczyca, modelka, grunge girl, hipiska, kobieta zwiewna i delikatna. Każda z nas jest jakaś i każda z nas ma swój styl ubierania się. Kolorowe spódnice, adidasy bejsbolówki,tiule, ciężkie buciory, skórzane kurtki, to wszystko każdego dnia w jasny sposób nas nazywa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak lubimy. Uwielbiamy czuć się dobrze w swoich ciuchach. Często też dany ciuch podkreśla naszą osobowość.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.