kurtka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Bluzki koszulowe i trampki – czemu nie

trampki
Źródło: pixabay.com
Obecna moda pozwala nam na łączenia przeróżnych elementów damskiej garderoby. Dziś panie mogą ubrać szpilki i dresy i nikomu już nie będzie się zdawało to dziwne. Szczególnie, jeżeli robią tak celebryci z pierwszych stron kolorowych czasopism. Na co dzień częściej da się zauważyć, że kobieta ubiera bluzki koszulowe a na stopach ma do tego tenisówki levi’s. To naprawdę interesujące rozwiązanie modowe.

Nadchodzący sezon popycha do zakupu gorącej kurtki - the North face outlet czy kurtki zimowe Columbia?

kurtka
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Okres zimowy dla wielu ludzi jest najbardziej nieprzyjemnym czasem w roku. Nieustanny ziąb i chlapa nie sprzyjają w powszednim życiu. Przede wszystkim mieszkańcy miast nie przepadają za tą porą i w każdy dopuszczalny sposób unikają wychodzenia na dworze. Nie można natomiast zapomnieć o wszystkich amatorach sportów zimowych, jacy rzeczywiście nie mogą doczekać się rozpoczęcia sezonu i pierwszego zjazdu na nartach.

Jak skompletować kolekcję na sezon zimowy

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie wszystkie rękawiczki są sobie równe. Nawet dawniej, kiedy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez bogatego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie też mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy wybrać mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W tym artykule spojrzymy na rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.