kurtka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła mama?

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
W życiu przyszłej mamy przychodzi moment, gdy musi trochę dostosować i stan swej garderoby i oprzyrządowanie domu. Powiększający się brzuszek powoduje, że nie zmieści się ona już w swe ukochane dżinsy.


Wtedy na ratunek przychodzą różnego rodzaju akcesoria ciążowe.

Bluzki koszulowe i trampki – czemu nie

trampki
Źródło: pixabay.com
Obecna moda daje możliwość łączenia bardzo różnych elementów damskiej garderoby. Dziś panie potrafią ubrać szpilki i dresy i nikomu już nie wydaje się to dziwne. Zwłaszcza, jeśli robią tak celebryci z pierwszych stron barwnych gazet. Codziennie częściej da się zauważyć, że kobieta ubiera bluzki koszulowe a na stopach ma do tego tenisówki levi’s. To naprawdę interesujące rozwiązanie modowe.

Nadchodzący sezon popycha do zakupu gorącej kurtki - the North face outlet czy kurtki zimowe Columbia?

kurtka
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Sezon zimowy dla wielu ludzi jest najbardziej nieprzyjemnym czasem w roku. Nieprzerwany ziąb i chlapa nie sprzyjają w codziennym funkcjonowaniu. W szczególności obywatele miast nie przepadają za tą porą i w każdy dopuszczalny sposób unikają wychodzenia na zewnątrz. Nie można natomiast zapomnieć o wszystkich entuzjastach sportów zimowych, którzy rzeczywiście nie mogą doczekać się zainicjowania sezonu i pierwszego zjazdu na nartach.

Jak skompletować kolekcję na sezon zimowy

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie wszystkie rękawiczki są sobie równe. Nawet dawniej, gdy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez bogatego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie także możemy wybierać spośród wielu różne rodzaje rękawiczek. Na przykład na zimę możemy zakupić mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule spojrzymy na rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.