rodzice

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak można w większym stopniu upiększyć swą kochaną księżniczkę?

Linia Level One ASICS
Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Nie ma na całym globie smyka, jaki nie chciałby w jakimś momencie imitować w niektórych działaniach swoich rodziców. Przykładowo malowanie się do ubrania. Małe dziewczynki chętnie pożyczają szminkę, a następnie zakładają jakąś "dorosłą" biżuterię.

Wakacje w siodle - z jakiego powodu dobrze jest wysłać swoje dziecko na obóz jeździecki

koń
Źródło: flickr.com
Obecnie ulubioną zabawą dzieciaków jest granie na notebooku , a także telefonie komórkowym. Mogłoby się wydawać, że czas wakacji to okres, w jakim przedszkolaki spotykają się ze swoimi ziomkami i razem spędzają czas na zewnątrz. Niestety, ostatnimi czasy da się odnotować, że nawet jeżeli smyki spotykają się z przyjaciółmi, to najchętniej spędzaj czas przy komputerze.

Jak będzie wyglądać moda dziecięca, z jakich powodów należy uczyć nastolatków samodzielnego wybierania ubrań.

Ubranka dla dzieci
Autor: Raime Amin
Źródło: http://www.flickr.com
Dziecko to ogromny wydatek dla większości rodzin, niektórzy szacują, że na jego wychowanie trzeba przeznaczyć nawet dwieście tysięcy złotych. Spory procent z tych kosztów zabierają ubrania i buty, niestety w przypadku dzieci problemem jest to, że bardzo szybko rosną. Mamy, które są bardziej zapobiegliwe mamy kupują na najróżniejszych promocjach i wyprzedażach ubranka na wyrost, a tymczasem okazuje się, że maluch rośnie w takim tempie, że części z nich nie będzie miał nawet okazji zobaczyć.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.