wizerunek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z jakiego powodu sklep z jeansami mimo upływu lat cały czas cieszy się niesłabnącą modą?

dżinsy marki Levis
Autor: Michael Carian
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie porządny wygląd przez dużo lat cieszył się zaaprobowaniem i pomimo upływu lat nic się nie zmienia. Warto zauważyć już w tym miejscu, że niejednokrotnie raz zainicjowana moda utrzymuje przez sporo lat. Przykładów da się prezentować nadzwyczaj dużo, gdyż niejednokrotnie w historii zdarzało się tak, że dokładnie jedna osoba wymyśliła dowolny styl, jaki był obowiązujący przez następne parę lat.

Czy buty naprawdę zwracają uwagę drugiej osoby – czyli to co mamy nogach jako element do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

sukienka
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Buty - powszechne dopełnienie dowolnej garderoby, o którym w przeważającej części wypadków myślimy tylko pod kątem praktycznym. Para obuwia to jednak coś znacznie więcej niż tylko ochrona dla stóp.

Trendy na wiosnę dla panów, którym zależy na tym, by równocześnie prezentować się ciekawie i elegancko.

kosmetyk
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
W 2016 roku trendy na wiosnę dla panów, jakim będzie zależeć na tym, aby jednocześnie prezentować się interesująco a także szykownie to coś łatwego do pozyskania. Dzieje się tak chociażby z tej racji, że projektanci zdecydowali się zestawić bezpośrednio te dwie cechy, gdyż wydaje im się, że okażą się one optymalne dla podtrzymania wzorowego wizerunku mężczyzn.

Doświadczony kurs stylizacji ubioru dla wszystkich kobiet

kobieta
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Kursy stylizacji ubioru cieszą się coraz większym zainteresowaniem pośród wielu postaci. W szczególności młodzi ludzie nierzadko decydują się na takie szkolenie, po którym zdołają pozyskać należyte kwalifikacje i zostać fachowym stylistą. Jeśli moda jest Twoją pasją, wiesz, w jaki sposób łączyć wzory i kolory, w jaki sposób sumować dodatki czy też jakim sposobem dobrać kolory do urody, to na kursie stylizacji bezsprzecznie jeszcze bardziej zintensyfikujesz swą wiedzę oraz zyskasz dodatkowe zdolności.

Jak będzie wygląda modny styl ubierania się, w jaki sposób pomocny może w tym być zawodowy stylista.

moda
Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED
Większość osób, zwłaszcza pań, chce wspaniale wyglądać. Z reguły same dbają o swój wizerunek, same wybierają ubrania i dodatki. Jednak rezultaty tych wysiłków bywają bardzo różne. Niektóre stylizacje są oryginalne i ciekawe, przyciągając wzrok wielu przechodniów i znajomych, a w innych lepiej się nie pokazywać na ulicy.

Zadbaj o kuszącą sylwetkę za pomocą dobrej bielizny

Modelka w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda pielęgnująca swój wizerunek kobieta. Co ważne, wiele kobiet potwierdza, że lubi nosić piękną bieliznę nawet, wówczas, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ szykowna bielizna powoduje, że kobieta czuje się najzwyczajniej w świecie piękna i zniewalająca.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.