niedoskonałości

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak nasi projektanci mogą uratować wizerunek pań o mniej idealnych kształtach

sukienka
Autor: Le belle mon amour
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzinne imprezy to okres, kiedy nie widziani od dawna krewni spotykają się po to, by przeżyć wspólnie rodzinne wydarzenia. Spotykają się więc na ślubach, chrzcinach oraz pogrzebach.

Modne obuwie damskie oraz stroje kąpielowe w asortymencie sklepów internetowych

buty adidas
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Moda zmienia się cały czas, z roku na rok, z sezonu na sezon, modne zaczyna być coś innego. Jeżeli jesteśmy osobami, które zawsze pragną wyglądać atrakcyjnie i luksusowo, na pewno regularnie śledzimy rozliczne nowinki modowe.

Wybierasz się niebawem na plażę? Podstawą jest stosownie dopasowany strój kąpielowy

Strój kąpielowy
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Lato uwielbiamy wszyscy, w szczególności za to, że możemy wreszcie odsłonić ciało, długo przebywać na świeżym powietrzu i radować się promieniami słońca. Powody do zadowolenia mają szczególnie ci, którzy mogą leżeć na plaży, upajając się morską bryzą i przyjemnym, morskim powietrzem.

I nie wódź na pokuszenie – czyli seksowna bielizna dla płci pięknej

Nocna bielizna
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale także dobrze ubrana. I nie idzie w tym przypadku tylko o ubiór na co dzień, ale także odpowiednio dopasowaną bieliznę. Mnóstwo kobiet nie uświadamia sobie, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – potrafi zdziałać cuda. Nieważne czy mamy idealną sylwetkę, czy pozostawia ona wiele do życzenia - sexowna bielizna na niejednej kobiecie prezentuje się fantastycznie i powoduje, że czuje się ona piękna.

Zadbaj o kuszącą sylwetkę za pomocą dobrej bielizny

Modelka w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna, kusząca bielizna to element garderoby, o który powinna zadbać, każda dbająca o wizerunek kobieta. Co istotne, mnóstwo kobiet przyznaje, że lubi zakładać ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, bowiem elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się po prostu piękna i zniewalająca.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.