skóra

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak odpowiednio dbać o skórę męskiej twarzy? Jakich kosmetyków używać?

mężczyzna
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Wydaje się, iż panowie nie dbają o własny wygląd tak samo jak panie. Pewnie nie każdy z mężczyzn tak mocno przejmuje się tym tematem. Jednak są tacy, dla jakich to coś naturalnego. Tak jak codzienny prysznic, tak samo stosowanie kosmetyków przeznaczonych dla panów jest dla nich czymś normalnym. Dziś jest to coraz łatwiejsze gdyż na rynku mamy całkiem sporo środków specjalnie dla mężczyzn. Mężczyźni skóry na twarzy poświęcają najwięcej uwagi. Jak zatem powinni to robić dobrze?

Co należałoby wiedzieć na temat wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym oraz botoksem

uśmiechnięta ruda kobieta
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wypełnianie zmarszczek to niesłychanie popularna usługa kosmetyczna, na którą decyduje się obecnie masa kobiet. Jednak wypełnianie zmarszczek interesuje także mężczyzn, bowiem z usługi tej może skorzystać każdy. To stosowny sposób na przywrócenie młodszego, pięknego wyglądu, nim jednak zdecydujemy się na ten zabieg, winniśmy dowiedzieć się o nim paru znaczących rzeczy.

Standardowe golenie maszynką z żyletką posiada szereg popleczników, którzy z radością robią ten dzienny rytuał

golenie maszynką
Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Szereg mężczyzn używa tradycyjne akcesoria w trakcie golenia, innymi słowy żyletki. Ich dobór jest podyktowany tym, że ich tata czy dziadek podobnie się golił, również używają ten typ golenia przez komfort, praktyczność i dokładność.

Nubuk to delikatny, ekologiczny materiał do wytwarzania toreb typu kopertówka

damskie akcesoria
Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Uszlachetnianie skóry, to procedury produkcyjne, które rozwinęły się w Rzeczypospolitej dynamicznie jeszcze w czasach wczesnego średniowiecza. Znano kilka metod garbarskich i wiedziano jak wyprawić skórę do wchłonięcia właściwych garbników, tak by otrzymała właściwą delikatność a skóry podeszwowe – trwałość i zwięzłość.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.