skóra

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak odpowiednio dbać o skórę męskiej twarzy? Jakich kosmetyków używać?

mężczyzna
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Wydaje się, iż panowie nie dbają o własny wygląd tak samo jak panie. Pewnie nie każdy z mężczyzn tak mocno przejmuje się tym tematem. Jednak są tacy, dla jakich to coś naturalnego. Tak jak codzienny prysznic, tak samo stosowanie kosmetyków przeznaczonych dla panów jest dla nich czymś normalnym. Dziś jest to coraz łatwiejsze gdyż na rynku mamy całkiem sporo środków specjalnie dla mężczyzn. Mężczyźni skóry na twarzy poświęcają najwięcej uwagi. Jak zatem powinni to robić dobrze?

Co należałoby wiedzieć na temat wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym oraz botoksem

uśmiechnięta ruda kobieta
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wypełnianie zmarszczek to nadzwyczaj popularna usługa kosmetyczna, na którą decyduje się w dzisiejszych czasach mnóstwo kobiet. Chociaż wypełnianie zmarszczek interesuje także mężczyzn, albowiem z usługi tej może skorzystać każdy. To stosowny sposób na przywrócenie młodszego, pięknego wyglądu, nim jednak zdecydujemy się na ten zabieg, powinniśmy dowiedzieć się o nim kilku istotnych rzeczy.

Standardowe golenie maszynką z żyletką posiada szereg popleczników, którzy z radością robią ten dzienny rytuał

golenie maszynką
Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Szereg facetów stosuję tradycyjne dodatki w trakcie golenia, innymi słowy żyletki. Ich wybór jest podyktowany tym, że ich tata czy dziadek jednakowo się golił, też stosują ten rodzaj golenia przez wygodę, praktyczność i dokładność.

Nubuk to delikatny, ekologiczny materiał do wytwarzania toreb typu kopertówka

damskie akcesoria
Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Obróbka nubuku, to procesy technologiczne, które stały w Rzeczypospolitej dynamicznie już w czasach wczesnego średniowiecza. Znano kilka technologii garbarskich i umiano przygotować skórę do wchłonięcia właściwych substancji uszlachetniających, aby otrzymała wymaganą delikatność a skóry podeszwowe – twardość i ścisłość.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.