obraz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy wiesz, że możesz robić fantastyczne zdjęcia, nie będąc zawodowym fotografem

przykładowy aparat fotograficzny
Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Z uwagi na jakość robionych fotek, lustrzanki, są uznawane za najlepsze spośród aparatów fotograficznych. Najważniejszymi plusami lustrzanek są: możność kadrowania, prędkość działania, głębia ostrości, rozwinięte funkcje, niski poziom szumów i krótkie czasy naświetlania. A od czego to zależy? W aparatach do wykonywania zdjęć, jednym z istotniejszych modułów jest matryca, jej rozdzielczość, nasilenie światłoczułości i rozmiar. Matryca zapisuje obraz. To od matrycy zależy, jak doskonałe otrzymamy odbicie szczegółów, a w rezultacie - lepszą jakość zrobionej fotografii na papierze, nawet przy dość sporym jej powiększeniu. Im wyższa rozdzielczość matrycy, tym bardziej szczegółowe zdjęcie.

Restauracje we Wrocławiu - czyli o czym nie wolno zapomnieć planując tam wyjazd

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Nie sposób ukryć, że jadanie w restauracji jest aktualnie jednym z normalnych zachowań. Z tego względu należałoby upewnić się, w jakich miejscach należy zjeść.

Ekran led – jak wybrać dziś faktycznie najlepszą dla siebie propozycję?

Ekran LED Łomża (C.H. 4 PLUS)
Autor: dailymotion
Źródło: http://www.dailymotion.com
Dzisiejszy rynek oferuje rzeczywiście dosyć różnorodny asortyment produktów, w związku z tym każda osoba może odnaleźć idealne dla siebie rozwiązanie. Identycznie dzieje się jeśli chodzi o ekran led. Na rynku proponowane są różne ich rozmiary. Dużym zainteresowaniem wyróżnia się między innymi ekran ponad 40-calowy. Najważniejszym budulcem tego rodzaju ekranów są diody elektroluminescencyjne.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.