materiały

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym są rzemienie, gdzie bywały wykorzystywane i w jakim miejscu je można by obecnie nabyć?

Lato w mieście
Autor: Anataka
Źródło: Anataka
Czy też pamiętasz czego używano kiedyś do łączenia ze sobą różnorodnych elementów? Należałoby podkreślić, iż pojęcie to jest niezwykle szerokie oraz uwzględnia również połączenie ludzkiej dłoni z.

Sztuka dobierania właściwego stanika – w jaki sposób zrobić to właściwie

aukcje
Źródło: pixabay.com
Z całą pewnością dużo dziewczyn zmierzyło się choćby raz z tym problemem – i zapewne te, które już mają to za sobą, wiedzą, iż wykonanie tego poprawnie jest nie lada wyzwaniem.

Którą warto wybrać biżuterię? Czy biżuteria srebrna będzie najlepszym wyborem? Na co zwrócić uwagę w tej sytuacji?

pierścionki srebrne
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Rynek wyrobów jubilerskich, jak i tzw. sztucznej biżuterii rozwija się w naszym kraju bardzo szybko. Każdego roku wzrasta sprzedaż półproduktów, naprawdę szybko rozwija się sprzedaż amatorska czy rynek tzw. ozdób hand-made. Jak więc w tym całym zamieszaniu nabyć coś, co będzie naprawdę warte swojej ceny?

Skórzana torba podróżna jest bardzo przydatna

Brązowa torba
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Co powinno się odnaleźć w naszej szafie?

Należy pomyśleć o tym, które z oferowanych przedmiotów powinny się pojawić w naszej szafie, tak abyśmy mieli pewność, że ciągle będziemy wyglądać w nich dobrze, a również że nie będziemy mieli najmniejszych kłopotów podczas podróży.

Fasony na współczesne stają się coraz odważniejsze

Sukienki Little Mistress
Autor: Little Mistress
Źródło: Little Mistress
Jeszcze w połowie ubiegłego stulecia kobiety nosiły prawie wyłącznie spódnice. Obce były dla nich dwie nogawki od spodni i zapewne sprawiały, iż przywdziane w spodnie kobiety czuły się mało kobieco i być może było im nawet niewygodnie. Obyczaje się zmieniły i spodnie są elementem odzieży zarówno kobiecej jak i męskiej.

Ozdoby techniką sutasz i jej elementarne mocne strony.

Biżuteria na Walentynki
Autor: Glitter
Źródło: Glitter
Pod tajemniczą nazwą sutasz kryje się unikatowa technika, która swą nazwę wzięła od elementu o tej samej nazwie. Sutasz to pleciona linka, której rozpiętość nie przekracza centymetra. Parę wieków temu była ona wykonywana przede wszystkim z jedwabiu i wełny. Dzisiaj materiały te zamieniono na syntetyki. Z reguły wykorzystywana jest wiskoza. Pomimo tego, że o sutaszu niewiele osób słyszało, należy podkreślić, że jest to technika, która była już znana w starożytnych Chinach.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.