tkaniny

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pora, żeby zmienić swoją garderobę!

Beztroskie lato stało się tylko pięknym wspomnieniem. Teraz, zaglądając przez okno, nie możemy mieć już jakichkolwiek wątpliwości- jesień rozpoczęła rządzić. Nowa pora roku przynosi ze sobą duże załamanie pogodowe. Nastały gwałtowne ulewy, temperatura szybko spadła. Najwyższa pora ukryć na dnie szafy delikatne, letnie sukienki, przewiewne sandałki i króciutkie spodenki. A kiedy już to uczynimy, musimy wybrać się na zakupy, by przygotować się do jesiennego sezonu.

Co powinno się znaleźć w garderobie człowieka biznesu?

srebro
Autor: Sanitec KOŁO
Kompletowanie męskiej konfekcji biznesowej zupełnie nie musi być kłopotliwe. Warto postawić na ubrania jedynie należytej jakości a także trzymać się kilku zasad.


Wytworny a także klasyczny wygląd można bez trudności ożywić stylowymi dodatkami, natomiast kiedy niekiedy garnitur zastąpić dobrze skrojoną marynarką i ciemnymi dżinsami.

Fasony na współczesne stają się coraz odważniejsze

Sukienki Little Mistress
Autor: Little Mistress
Źródło: Little Mistress
Jeszcze przez większość ubiegłego wieku panie ubierały prawie wyłącznie spódnice. Obce były im długie nogawki spodni i zapewne sprawiały, iż przywdziane w spodnie panie czuły się mniej kobieco i także było im dość niewygodnie. Czasy się zmieniły i spodnie są fragmentem garderoby tak kobiecej jak też męskiej.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.