tkaniny

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pora, żeby zmienić swoją garderobę!

Beztroskie lato jest już tylko pięknym wspomnieniem. Dzisiaj, spoglądając przez okno, nie możemy mieć już żadnych wątpliwości- jesień rozpoczęła swoje rządy. Kolejna pora roku przyniosła ze sobą gwałtowne załamanie pogodowe. Nastały duże deszcze, temperatura spada co raz niżej. Najwyższy czas schować na dno garderoby zwiewne, wiosenne sukienki, lekkie klapeczki i króciutkie spodenki. A kiedy już to uczynimy, trzeba iść na zakupy, by przyszykować się do nowego sezonu.

Co powinno się znaleźć w garderobie człowieka biznesu?

srebro
Autor: Sanitec KOŁO
Kompletowanie męskiej konfekcji biznesowej zupełnie nie musi być kłopotliwe. Warto postawić na ubrania jedynie należytej jakości a także trzymać się kilku zasad.


Wytworny a także klasyczny wygląd można bez trudności ożywić stylowymi dodatkami, natomiast kiedy niekiedy garnitur zastąpić dobrze skrojoną marynarką i ciemnymi dżinsami.

Fasony na współczesne stają się coraz odważniejsze

Sukienki Little Mistress
Autor: Little Mistress
Źródło: Little Mistress
Jeszcze przez większość ubiegłego wieku panie ubierały prawie wyłącznie spódnice. Obce były im długie nogawki spodni i zapewne sprawiały, iż przywdziane w spodnie panie czuły się mniej kobieco i także było im dość niewygodnie. Czasy się zmieniły i spodnie są fragmentem garderoby tak kobiecej jak też męskiej.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.