T-shirt

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dzianina z wełny - a więc, wszyściutko co warto na ten temacik mieć pojęcie

sprzęt
Autor: Maryam S
Jakimi rzeczami odróżnia się zwyczajna dzianina, od dzianiny z wełny? W jakim okresie trwania roku, bywa najlepsza do noszenia? Jakie wyróżniamy odmiany dzianin, ze względu na typ splotu i co istnieje możliwość z nich stworzyć, spoglądając na wspomniany podział? Jaka jest najbardziej duża zaleta dzianiny, a jaka największa wada? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżo co napisanego - felietonu!

Atrakcyjna odzież dla większych panów

gorset
Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature
Nie każdy może pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Osoby, których waga wskazuje więcej, często mają kłopot, by kupić odpowiednie na swoją sylwetkę stroje w popularnych sieciówkach.

W jaki sposób nosić we wzory?

Modny mężczyzna
Autor: Jordon B
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza moda stawia nas przed milionami wyborów. W sumie ciężko stwierdzić, które są rzeczywiście trafne. Czegokolwiek nie zostanie przez nas wybrane na sto procent zostanie przez kogoś negatywnie ocenione. Tak, więc wkładając coś na siebie pamiętać, żeby samemu fajnie się w danej rzeczy czuć. To 50% sukcesu. Reszta to odpowiednie dopasowanie poszczególnych ciuchów.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.