T-shirt

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dzianina z wełny - a więc, wszyściutko co warto na ten temacik mieć pojęcie

sprzęt
Autor: Maryam S
Jakimi rzeczami różni się zwykła dzianina, od dzianiny wełnianej? W jakim czasie trwania roku, jest najbardziej odpowiednia do noszenia? Jakiego typu odróżniamy rodzaje dzianin, ze względu na typ splotu i jakie rzeczy można z nich zrobić, patrząc na wspomniany podział? Jaka istnieje największa zaleta dzianiny, a jaka największa wada? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego - świeżutko co napisanego - felietonu!

Atrakcyjna odzież dla większych panów

gorset
Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature
Nie każdy może pochwalić się perfekcyjną figurą. Osoby, które ważą więcej, często mają problem, by znaleźć pasujące na siebie ubrania w znanych sklepach sieciowych.

W jaki sposób nosić we wzory?

Modny mężczyzna
Autor: Jordon B
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza moda stawia nas przed milionami wyborów. W sumie ciężko stwierdzić, które są rzeczywiście trafne. Czegokolwiek nie zostanie przez nas wybrane na sto procent zostanie przez kogoś negatywnie ocenione. Tak, więc wkładając coś na siebie pamiętać, żeby samemu fajnie się w danej rzeczy czuć. To 50% sukcesu. Reszta to odpowiednie dopasowanie poszczególnych ciuchów.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.