wzór

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Cóż na siebie założyć w taki 1 wyjątkowy wieczór, którym jest studniówka?

Wiosna w wydaniu Gatty
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Gdy zbliża się bal przedmaturalny, dowolna dziewczyna widzi mnóstwo sukien, żeby dobrać na swoją osobę tę najlepszą. Dziś już nie ma obowiązku wkładać czarnej sukienki i bielutkiej bluzeczki.

Co zakładają katolicy chcąc pokazać swą wiarę?

telefon
Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com
Jest noszony przez miliony osób. Nawet tego typu, którzy odwrócili się od wiary w Pana Boga czy osoby o innym niż katolickie wyznaniu. Na całym globie ceniony jest jako medalik, jaki przyczynił się do mnóstwa nawróceń.

Walka z kompleksami – w jaki sposób pozbyć się ich jak najprościej

biustonosz push-up
Autor: Deja vu
Źródło: Deja vu
Dzisiaj widzi się duży rozrost mediów – są one dosłownie wszędzie i to 24 godziny na dobę. Co jest w nich pokazywane? Rozmaite rzeczy, jednakże dziś skupimy się na aspekcie tyczącym się promowanego przez media idealnego wyglądu.

Chcesz prezentować się elegancko w pracy? Odszukaj stylistkę

stylistka
Źródło: pixabay.com
Jeżeli jesteśmy personą na najwyższym stanowisku, to, jak się ubieramy jest bardzo istotne. Bowiem nie jesteśmy jedynie oceniani za nasze umiejętności i sposób bycia, te realia minęły bezpowrotnie.

W jaki sposób nosić we wzory?

Modny mężczyzna
Autor: Jordon B
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza moda stawia nas przed milionami wyborów. W sumie ciężko stwierdzić, które są rzeczywiście trafne. Czegokolwiek nie zostanie przez nas wybrane na sto procent zostanie przez kogoś negatywnie ocenione. Tak, więc wkładając coś na siebie pamiętać, żeby samemu fajnie się w danej rzeczy czuć. To 50% sukcesu. Reszta to odpowiednie dopasowanie poszczególnych ciuchów.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.