ubranka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Produkty użyteczne w trakcie pielęgnacji dziecka

odbitka - dziecko
Autor: Olgierd Rudak
Źródło: http://www.flickr.com
producenci wszelkiego rodzaju akcesoriów dla dzieci ciągle zaskakują nas swoimi nowymi pomysłami. Jeszcze nigdy oferta przygotowana dla maluchów nie była tak szeroka oraz zróżnicowana.


Jeśli spodziewamy się potomstwa z pewnością przed rozwiązaniem zaczniemy zbieranie wyprawki.

Uzupełnimy wyprawkę dla oseska

kurtki dla niemowląt
Autor: FBellon
Źródło: http://www.flickr.com
Narodziny brzdąca to jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Jednakże czas oczekiwania na smyka to też okres intensywnych przygotowań, zawierających m.in.

Jak zorganizować się na pojawienie się malca? O co zatroszczyć się na początku i co kupić? Postaramy się coś podpowiedzieć.

Ołtarz
Autor: Matthew Hillman
Źródło: http://www.flickr.com
Wkrótce na świat wydostanie się malutki szkrab wymagający wiele opieki oraz prawdopodobnie będzie oczkiem w głowie całej rodziny. Jak stosownie przygotować się na jego nadejście? Malutkie dzieciątko to nie lada wyzwanie. Wiele pań, coraz częściej, czuje strach przed nieudolnością. Lękają się, iż są ciągle za młode, że nie znają się na brzdącach i, że nie będą w umiały sobie z nim dać radę. Szczęśliwie, są błędzie.

Wybierz z rozwagą buciki dla niemowlaka

Niemowlak
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Jak z głową kupować ubrania dla niemowlaków? Ubrania dla małych istotek stanowią wyzwanie dla wielu małżeństw. Nie chodzi tutaj o gusty, one odchodzą na dalszy plan. Często bywa tak, że pary pragnące mieć dziecko, nie dysponują czasem, który wykorzystałyby na pomyślenie o ubranku dla dzieciaka. W ubraniowym „szaleństwie” warto przestrzegać kilka istotnych porad i przestróg.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.