ubranka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Produkty użyteczne w trakcie pielęgnacji dziecka

odbitka - dziecko
Autor: Olgierd Rudak
Źródło: http://www.flickr.com
producenci każdego rodzaju gadżetów dla dzieci ciągle zaskakują nas swoimi nowymi koncepcjami. Jeszcze nigdy propozycja przygotowana dla najmłodszych nie była tak bogata oraz zróżnicowana.


Jeśli spodziewamy się dziecka na pewno przed porodem zaczniemy kompletowanie wyprawki.

Uzupełnimy wyprawkę dla oseska

kurtki dla niemowląt
Autor: FBellon
Źródło: http://www.flickr.com
Narodziny brzdąca to jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Jednakże czas oczekiwania na smyka to też okres intensywnych przygotowań, zawierających m.in.

Jak zorganizować się na pojawienie się malca? O co zatroszczyć się na początku i co kupić? Postaramy się coś podpowiedzieć.

Ołtarz
Autor: Matthew Hillman
Źródło: http://www.flickr.com
Niebawem na świat wydostanie się niewielki szkrab wymagający dużo opieki oraz prawdopodobnie będzie oczkiem w głowie całej rodziny. Jak właściwie przygotować się na jego pojawienie się? Małe dziecko to nie lada wyzwanie. Wiele pań, coraz częściej, odczuwa obawę przed niezgrabnością. Boją się, iż są ciągle za młode, że nie znają się na brzdącach i, że nie będą w umiały sobie z nim poradzić. Na szczęście, są błędzie.

Wybierz z rozwagą buciki dla niemowlaka

Niemowlak
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Jak z głową kupować ubranka dla niemowlaków? Ubrania dla małych istotek stanowią wyzwanie dla wielu małżeństw. Nie chodzi wcale o gusty, one stają się drugorzędne. Nierzadko bywa tak, że pary pragnące mieć dziecko, nie mają po prostu chwili na dłuższe pomyślenie o ubranku dla dzieciaka. W ubieraniu dopiero, co narodzonych dzieci ważnych jest kilka istotnych wskazówek i przestróg.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.