Urodziny

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W który sposób można uświetnić imprezę ? Co może być świetnym pomysłem na dodatkową atrakcję?

Otwarta książka
Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Na dobrze zorganizowane przyjęcie złoży się wiele rzeczy. Tak naprawdę możliwości jest tak wiele, że na pewno będzie w czym przebierać, zarówno jeśli chodzi nam o sale, motyw przewodni, jak i pożywienie.

Kiedy chcemy zaprosić przyjaciół na ważną ceremonię familijną, zamawiamy eleganckie zaproszenia

Zaproszenia na ceremonie familijne możemy z grubsza podzielić pomiędzy dwa zbiory: te przeznaczone dla maluchów i te zaprojektowane dla dorosłych. Takie istotne wydarzenia, jak pierwsza komunia lub wesele, a także jego rocznica, wymagają, żeby gości zapraszać w wyjątkowy, czyli podniosły sposób. Estetycznie wydrukowane zaproszenia daje się osobiście w czasie zapowiedzianej wizyty. Aby jeszcze bardziej podkreślić podniosły charakter samej czynności zapraszania, wybrane pary narzeczeńskie wręczają samodzielnie wykonane zaproszenia. Jednak lwia większość młodych mężczyzn woli zamówić profesjonalne druki.

6 ciekawostek odnośnie kartek okolicznościowych, o których należy wiedzieć

fotografia ślubna
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Zaproszenia dla dzieci muszą być zabawne. Kiedy pragniemy wyprawić swojemu kilkulatkowi urodziny, na które ma zaprosić swoich kolegów i koleżanki, to z pewnością musimy zadbać o to, by mógł im dać dobrze zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.

Na wyjątkową okazję daj coś dobrego

Hotel Pałacyk w Legnicy
Autor: Hotel Pałacyk
Źródło: hotelpalacyk.pl
Urodziny to ważne święto w naszym kalendarzu. Choć nie wszyscy je obchodzą każdego roku, bywają bardzo wyjątkowe okoliczności, w jakich każdy obchodzi swoje urodziny.


Takim wydarzeniem mogą być na pewno 30 urodziny.

Upominki na każdą ewentualność

Autor: Design Packaging
Zwyczaj obdarowywania się nawzajem zapisany jest niezwykle silnie zarówno w ludzkiej świadomości, jak i kulturze i tradycji. Dajemy sobie prezenty przy najróżniejszych okazjach, a także i bez powodu. Podarunki mogą być drobne, symboliczne, jak również większe. Mogą być kupione lub wykonane według własnego pomysłu. Zawsze jednak mają na celu wywołanie zadowolenia i uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.