fotografie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

6 ciekawostek odnośnie kartek okolicznościowych, o których należy wiedzieć

fotografia ślubna
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Zaproszenia dla dzieci muszą być zabawne. Kiedy pragniemy wyprawić swojemu kilkulatkowi urodziny, na które ma zaprosić swoich kolegów i koleżanki, to z pewnością musimy zadbać o to, by mógł im dać dobrze zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.

Restauracje we Wrocławiu - czyli o czym nie wolno zapomnieć planując tam wyjazd

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Nie sposób ukryć, że jadanie w restauracji jest aktualnie jednym z normalnych zachowań. Z tego względu należałoby upewnić się, w jakich miejscach należy zjeść.

Interesujesz się fotografią? Dowiedz się, co mieć na względzie, poszukując odpowiedniego modelu

aparat
Źródło: http://www.sigma-sklep.pl/
Coraz więcej osób jest zaciekawionych fotografią. To współcześnie bardzo modne hobby, szczególnie, iż dzięki zaawansowaniu obecnych urządzeń, zdjęcia można robić za pomocą telefonów komórkowych, przy okazji obrabiając je w specjalnie stworzonych do tego programach.

Fachowe nagrywanie z powietrza.

Fotografia z lotu ptaka
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Zdjęcia i filmiki wykonywane z powietrza zawsze pobudzają ciekawość i wyobraźnię. Świat oglądany z góry uzmysławia nam bogactwo kształtów, kolorów i warstw, których na co dzień nie możemy dostrzec. Krajobraz naturalny, zabytki, miasta, wielkie zabudowania, a także różnorakie wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i budują magię skojarzeń
.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.