portfel

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Spinki przeznaczone do mankietów koszuli - biżuteria szczególnie przeznaczona dla mężczyzn

klasyka
Autor: DONNA
Spinki przeznaczone do mankietów przede wszystkim kojarzą się z niewiarygodnie eleganckimi mężczyznami na tak zwanym "poziomie", którzy noszą elegancką koszule i garnitur. Jak to się jednak okazuje, dosyć spora liczba mężczyzn ich używa - są idealną ozdobą do koszuli, a ich różnorodne formy i wzory umożliwiają zarazem w bardzo subtelny sposób pokazać co się lubi, czym dokładnie się interesuje, nie mówiąc już o temacie głębokości portfela, gdyż takie spinki są tworzone nawet i z autentycznego złota.


Wbrew wszelkim pozorom spinki do koszuli mogą być - jak można zauważyć po powyższym - bardzo różne, nie jedynie pod względem samych kształtów, ale i tematyk czy rodzajów surowca.

Ciekawy wybór bielizny codziennej i nie tylko - w jakich miejscach jej szukać?

Metamorfoza prowadzona przez Katarzynę Jarosz
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Wiosenne kupowanie to jednocześnie aranżowanie innego sposobu ubierania i konieczność zmierzenia się z sezonowymi modami, jakie nie ciągle powinny nam pasować i bywa, że niekiedy nie odpowiadają do urody, sylwetki czy charakteru. Jasnej metody na wiosenną stylizację oczywiście nie ma.

Zastanawiasz się, co wręczyć swojemu mężowi w prezencie? Z pewnością niezłym pomysłem będzie elegancki portfel

Portfel, pieniądze
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Niemal nie ma kobiety, która przynajmniej raz w życiu nie miałaby trudności z wyborem prezentu dla swojego narzeczonego. O ile w wypadku prezentów dla kobiet jest o wiele łatwiej - istnieją bowiem prezenty uniwersalne, które z pewnością zadowolą każdą dziewczynę (do takich podarunków należy dla przykładu biżuteria czy elegancka bielizna) - o tyle w wypadku facetów nie jest już w ogóle tak różowo. Jeżeli jesteś dziewczyną i zastanawiasz się teraz, co dać swojemu facetowi, wówczas możesz skorzystać z naszych porad.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.