portfel

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Spinki przeznaczone do mankietów koszuli - biżuteria szczególnie przeznaczona dla mężczyzn

klasyka
Autor: DONNA
Spinki przeznaczone do mankietów przede wszystkim kojarzą się z niewiarygodnie eleganckimi mężczyznami na tak zwanym "poziomie", którzy noszą elegancką koszule i garnitur. Jak to się jednak okazuje, dosyć spora liczba mężczyzn ich używa - są idealną ozdobą do koszuli, a ich różnorodne formy i wzory umożliwiają zarazem w bardzo subtelny sposób pokazać co się lubi, czym dokładnie się interesuje, nie mówiąc już o temacie głębokości portfela, gdyż takie spinki są tworzone nawet i z autentycznego złota.


Wbrew wszelkim pozorom spinki do koszuli mogą być - jak można zauważyć po powyższym - bardzo różne, nie jedynie pod względem samych kształtów, ale i tematyk czy rodzajów surowca.

Ciekawy wybór bielizny codziennej i nie tylko - w jakich miejscach jej szukać?

Metamorfoza prowadzona przez Katarzynę Jarosz
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Wiosenne kupowanie to równocześnie aranżowanie nowego sposobu ubierania i potrzeba zmagania się z sezonowymi modami, jakie nie ciągle powinny nam odpowiadać i bywa, że czasami nie odpowiadają do urody, sylwetki czy charakteru. Jasnej metody na wiosenną stylizację oczywiście nie ma.

Zastanawiasz się, co wręczyć swojemu mężowi w prezencie? Z pewnością niezłym pomysłem będzie elegancki portfel

Portfel, pieniądze
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Praktycznie nie ma kobiety, która przynajmniej raz w życiu nie miałaby problemu z wybraniem podarunku dla swojego ukochanego. O ile w wypadku prezentów dla kobiet jest o wiele łatwiej - istnieją bowiem podarunki uniwersalne, które bez wątpliwości zadowolą każdą kobietę (do takich prezentów należy przykładowo biżuteria czy ciekawa bielizna) - o tyle w wypadku facetów nie jest już wcale tak kolorowo. Jeśli jesteś kobietą i zastanawiasz się teraz, co podarować swojemu mężczyźnie, wtedy możesz skorzystać z naszych podpowiedzi.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.