ślub

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pierścionki zaręczynowe z którym kamieniem są niezłym wyborem dla osób mniej majętnych?

model żołnierza
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, w jaki sposób będąc przyszłym narzeczonym mógłbyś nieco zaoszczędzić? Naturalnie nie winno się takiego zrobić, jednak z drugiej strony ślub pragną brać także osoby mniej bogate, a wszakże całość jest dla ludzi.

Nie szata określa człowieka, ale stylowa biżuteria zdecydowanie dodaje atrakcyjności

Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty
Autor: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
Nie ma chyba bardziej trafiony prezent urodzinowy niż wyszukana biżuteria. Bez względu na okoliczność - srebrne pierścionki uradowałyby niemalże każdą kobietę. Noszą one wartość samą w sobie i dlatego bywają niezastąpione.


Obecnie asortyment jest tak szeroki, iż bez kłopotu można dopasować niepowtarzalną sztukę drogocenności do sytuacji tudzież pojedynczej osobowości.

W czym pójść na przyjęcie weselne? Nie bój się klasyki!

graceland buty
Sezon ślubny w pełni. Każda kobieta, która otrzymała zaproszenie na ślub przyjaciół czy dawno niewidzianej kuzynki na pewno zastanawia się, jak się ubrać na tę szczególną okazję i jakie trendy królują.

Czy buty naprawdę zwracają uwagę drugiej osoby – czyli to co mamy nogach jako element do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

sukienka
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Buty - codzienne dopełnienie każdej garderoby, o którym w większości przypadków myślimy tylko pod kątem praktycznym. Para obuwia to jednak coś znacznie więcej niż tylko zabezpieczenie dla stóp.

We Wrocławiu jesteś w stanie zrobić praktycznie wszystko - dowiedz się podstawowych informacji

widok na Ostrów Tumski we Wrocławiu
Autor: Alberto Cabello
Źródło: http://www.flickr.com
Stolica Dolnego Śląska jest jednym z najładniejszych miast w Polsce. Jeśli w dalszym ciągu tutaj nie byłeś to jak najprędzej powinieneś zaplanować wycieczkę do Wrocławia, bowiem czeka tutaj na Ciebie mnóstwo, różnych niespodzianek.

Parę przydatnych słów na temat obrączek ślubnych

Obrączki
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni dla większości z nas. Wymarzony i niezapomniany. Z racji, że owe wydarzenie należy do szczególnych w życiu, zadbajmy o każdy wbrew pozorom nieistotny szczegół – zaczynając od wybrania jak odpowiedniej sali weselnej i smacznego menu, zakończywszy na wspaniałej orkiestrze.

Moda - aktualne inspiracje

Autor: Orsay
Współczesna moda czasami przypomina prawdziwą karuzelę. Niektóre propozycje utrzymują się zaledwie jeden sezon, a tymczasem inne są obecne na wybiegach już kolejny rok. Współcześni kreatorzy mody mogą zainspirować się dosłownie wszystkim, stąd też każdy pokaz mody bywa najczęściej dużym zaskoczeniem. Światowej sławy projektanci umiejętnie, ale jednocześnie z dużą fantazją mieszają wszystkie dostępne style, prezentując co roku coś zupełnie nieoczekiwanego.

Bądź modny w 2013 roku

Męska kolekcja Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało o wiele rzadziej niż o tej dla kobiet. Obecnie ten proces ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co widoczne jest na wybiegach mody męskiej. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, przedmioty które są tam widoczne dla obu płci są zazwyczaj raczej nietypowe i często nie nadają się do noszenia w życiu codziennym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.