PIT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zamierzasz spędzić miły wieczór w rodzinnym towarzystwie? Pamiętaj o grach planszowych!

muzyka alternatywna
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach większość ludzi funkcjonuje w pokaźnym natłoku zadań i dużym stresie spowodowanym pracą. Najlepszym sposobem na właściwe spędzenie czasu z rodziną są bez dwóch zdań wspólne wieczory.

W jaki sposób wygląda praca fotografika dziecięcego?

zdrowie - pejzaż
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Praca fotografa dziecięcego coraz nagminniej znajduje się na liście profesji wybieranych przez mamy poszukujące nowej drogi kariery a także osobistego rozwoju. Dla bardzo wielu z nich fotografia dziecięca to nie tylko sposób na zarabianie pieniążków, lecz przede wszystkim praca, w której mogą realizować pasje.


Jak przedstawia się praca fotografika dziecięcego od podszewki? Zapoczątkowanie kariery fotografa dziecięcego dla wielu kobiet sprzężone jest z życiem rodzinnym.

Escape room Gdańsk proponuje emocje w różnych lokalizacjach

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli lubimy widzenia z przyjaciółmi w czasie których powinniśmy się sprawdzać, to trzeba szukać w swoim rejonie zamkniętego pokoju. Będziemy mieli podpowiedzi, będziemy mieli łamigłówki i tylko ich prawidłowe rozwiązanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zaintrygować


Gdy uwielbiamy różnego rodzaju zagadki, których rozwiązanie zaprowadzi nas powoli do celu, to obowiązkowo przygoda proponowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas wspaniała.

Szlakiem adrenaliny po trójmieście wybierz się już teraz

plakat
Autor: Fundacja Filmowa Warszawa
Źródło: Fundacja Filmowa Warszawa
Istnieją tacy osobnicy, których wcale nie pociąga zwiedzanie popularnych obiektów. Ludzie, którzy lubią przygody, niespodzianki oraz wchodzenie do nie raz strasznych miejsc, czasem zakazanych. Trójmiasto, jak się okazuje, posiada coś dla miłośników wspaniałej przygody.


Jeżeli wyruszamy do Trójmiasta służbowo sporą drużyną z pracy i posiadamy czas na zabawę, możemy wybrać się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.

Dlaczego warto wesprzeć instytycje pożytku publicznego?

pomoc prawna
Autor: Kevin Napper
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z rzeczy, jakich nie da się unikać, jest płacenie podatków. Urzędy skarbowe bardzo chętnie wyciągają ręce po każdą złotówkę, jaką uda się komuś zarobić. Czy prowadzi się swój biznes, czy robi na etacie, w każdym z tych przypadków podatki trzeba płacić
.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.