PIT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zamierzasz spędzić miły wieczór w rodzinnym towarzystwie? Pamiętaj o grach planszowych!

muzyka alternatywna
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach większość ludzi funkcjonuje w pokaźnym natłoku zadań i dużym stresie spowodowanym pracą. Najlepszym sposobem na właściwe spędzenie czasu z rodziną są bez dwóch zdań wspólne wieczory.

W jaki sposób wygląda praca fotografika dziecięcego?

zdrowie - pejzaż
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Profesja fotografa dziecięcego coraz to nagminniej znajduje się na liście zajęć wybieranych przez matki poszukujące nowej drogi kariery oraz osobistego rozwoju. Dla wielu z nich fotografia dziecięca to nie tylko sposób na zarabianie pieniążków, ale przede wszystkim praca, w której mogą realizować zamiłowania.


Jak przedstawia się praca fotografika dziecięcego od kuchni? Rozpoczęcie kariery fotografika dziecięcego dla bardzo wielu pań jest sprzężone z życiem familijnym.

Escape room Gdańsk proponuje emocje w różnych lokalizacjach

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy uwielbiamy widzenia z przyjaciółmi w czasie których musimy się sprawdzać, to należy poszukać w naszym pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy posiadali wskazówki, będziemy mieli łamigłówki i tylko ich odpowiednie rozwiązanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Czy wiemy, że opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nam dać?


Gdy lubimy różnorakiego rodzaju zagadki, których rozwiązanie prowadzi nas stopniowo do celu, to koniecznie zabawa proponowana przez zamknięte pokoje, okaże się dla nas idealna.

Szlakiem adrenaliny po trójmieście wybierz się już teraz

plakat
Autor: Fundacja Filmowa Warszawa
Źródło: Fundacja Filmowa Warszawa
Istnieją tacy osobnicy, których wcale nie interesuje zwiedzanie znanych obiektów. Ludzie, którzy uwielbiają przygody, niespodzianki oraz wchodzenie do niejednokrotnie strasznych miejsc, czasami zakazanych. Trójmiasto, jak się okazuje, proponuje coś dla miłośników wspaniałej przygody.


Jeżeli wyruszamy do Trójmiasta służbowo większą drużyną z pracy i mamy czas na przygody, możemy wybrać się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.

Dlaczego warto wesprzeć instytycje pożytku publicznego?

pomoc prawna
Autor: Kevin Napper
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z rzeczy, których nie da się uniknąć, są wszelakie podatki. Skarbowe urzędy bardzo chętnie wyciągają ręce po każdą złotówkę, jaką uda się komuś wypracować. Czy będzie się prowadziło swoją firmę, czy pracuje u kogoś, we wszystkich tych przypadkach trzeba zapłacić podatki
.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.