PIT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zamierzasz spędzić miły wieczór w rodzinnym towarzystwie? Pamiętaj o grach planszowych!

muzyka alternatywna
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach większość ludzi funkcjonuje w pokaźnym natłoku zadań i dużym stresie spowodowanym pracą. Najlepszym sposobem na właściwe spędzenie czasu z rodziną są bez dwóch zdań wspólne wieczory.

W jaki sposób wygląda praca fotografika dziecięcego?

zdrowie - pejzaż
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Profesja fotografa dziecięcego coraz to nagminniej znajduje się na liście zajęć wybieranych przez matki poszukujące nowej drogi kariery oraz osobistego rozwoju. Dla wielu z nich fotografia dziecięca to nie tylko sposób na zarabianie pieniążków, ale przede wszystkim praca, w której mogą realizować zamiłowania.


Jak przedstawia się praca fotografika dziecięcego od kuchni? Rozpoczęcie kariery fotografika dziecięcego dla bardzo wielu pań jest sprzężone z życiem familijnym.

Escape room Gdańsk proponuje emocje w różnych lokalizacjach

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli kochamy widzenia z przyjaciółmi podczas których musimy się sprawdzić, to warto poszukać w swoim rejonie zamkniętego pokoju. Będziemy posiadali wskazówki, będziemy mieli łamigłówki i jedynie ich odpowiednie rozwikłanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk może nas zaintrygować


Gdy uwielbiamy różnego rodzaju zagadki, których rozwiązanie prowadzi nas powoli do celu, to koniecznie przygoda proponowana przez zamknięte pokoje, okaże się dla nas wspaniała.

Szlakiem adrenaliny po trójmieście wybierz się już teraz

plakat
Autor: Fundacja Filmowa Warszawa
Źródło: Fundacja Filmowa Warszawa
Są tacy ludzie, jakich wcale nie pociąga zwiedzanie znanych obiektów. Ludzie, którzy lubią przygody, niespodzianki oraz wchodzenie do niejednokrotnie strasznych miejsc, czasem zakazanych. Trójmiasto, jak się okazuje, proponuje coś dla miłośników wspaniałej przygody.


Jeśli wybieramy się do Trójmiasta służbowo sporą ekipą z pracy oraz mamy czas na zabawę, możemy zdecydować się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.

Dlaczego warto wesprzeć instytycje pożytku publicznego?

pomoc prawna
Autor: Kevin Napper
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z rzeczy, których nie da się uniknąć, są wszelakie podatki. Skarbowe urzędy bardzo chętnie wyciągają ręce po każdą złotówkę, jaką uda się komuś wypracować. Czy będzie się prowadziło swoją firmę, czy pracuje u kogoś, we wszystkich tych przypadkach trzeba zapłacić podatki
.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.