torebka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaka pani mogłaby wkładać sukienki ze wzorem oraz na jaką okazję one się nadają?

buty damskie
Każda z kobiet uwielbia coś innego. Jedne z nas lubią sukienki, kolejne jeansy. Istotne jest to, ażeby czuć się we wszelakich ubraniach luźno i ażeby nic nie krępowało naszych ruchów.

Damska torebka – tradycyjna wojna płci

torebka
Kobieca torebka to jest coś, co chyba każdego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, kobiecy chaos, w jakim bez problemu odnajduje się tylko jej właścicielka. Najbardziej natomiast mężczyzn przeraża, kiedy ich kobieta prosi, żeby coś wydobyć z torebki… No okej, lecz jak tu się połapać? Bądźmy jednak neutralni i potwierdźmy, że w jednej torebce jest bardziej schludnie i porządnie, w inne zaś istny chaos. Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie definiują jej posiadaczkę. A jak jest w rzeczywistości?

Co bezwzględnie powinno znaleźć się w kobiecej torebce

Torba
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Złośliwi twierdzą, że można z niej wyszperać wszystko, począwszy od śrubokrętu po gaz pieprzowy. Jednakże każda dama wie, iż nic nie znalazło się tam z przypadku. Tak wyposażone bywają damskie torebki jak też plecaki damskie. W poniższym tekście podpowiem paniom, co jeszcze nieodzownie winny mieć zawsze ze sobą.

Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w stylowych ubraniach

sukienki
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Lato to idealna pora roku, by pokazać się w modnych ciuchach. Wiele pań obawia się eksperymentować z intensywnymi kolorami, zupełnie niesłusznie, ponieważ barwne rzeczy idealnie sprawdzają się latem. Warto w tym sposobem ożywić nieco swoją letnią szafę i nie bać się zmian. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co kupić na letnich przecenach należy wcześniej zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taki luksus, wtedy często wiele przydatnych porad znajdziemy w prasie lifestylowej.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.