torebka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaka pani mogłaby wkładać sukienki ze wzorem oraz na jaką okazję one się nadają?

buty damskie
Dowolna z kobiet lubi coś innego. Jedne z nas lubią spódnice, drugie jeansy. Istotne jest to, ażeby czuć się we wszelakich strojach luźno oraz żeby nic nie krępowało naszych ruchów.

Damska torebka – tradycyjna wojna płci

torebka
Damska torebka to jest coś, co chyba każdego faceta przeraża. Studnia bez dna, kobiecy chaos, w jakim bez problemu odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najbardziej natomiast mężczyzn przeraża, gdy ich partnerka prosi, ażeby coś wydobyć z torebki… No tak, ale jak tu się połapać? Bądźmy jednakże sprawiedliwi i przyznajmy, że w jednej torebce jest bardziej czysto i przyzwoicie, w drugiej istny nieporządek. Mówi się, że wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie opisują jej posiadaczkę. A jak jest w rzeczywistości?

Co bezwzględnie powinno znaleźć się w kobiecej torebce

Torba
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Złośliwi twierdzą, iż można w niej znaleźć wszystko, zaczynając od wkrętaka po czarną dziurę. Jednakże każda dama wie, iż nic nie znalazło się w niej bez potrzeby. W ten sposób wyposażone bywają torebki damskie oraz plecaki damskie. W poniższym tekście podpowiemy paniom, co jeszcze nieodzownie powinny mieć zawsze w swej torebce.

Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w stylowych ubraniach

sukienki
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Lato to najlepsza pora roku, by pokazać się w modnych ubraniach. Wiele kobiet boi się eksperymentować z żywymi kolorami, zupełnie niepotrzebnie, ponieważ barwne sukienki doskonale prezentują się w sezonie letnim. Warto w ten sposób ożywić nieco swoją letnią garderobę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co nabyć na sezonowych przecenach powinnyśmy zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Naturalnie nie każdego stać na taki luksus, wówczas nierzadko wiele interesujących porad znajdziemy w prasie lifestylowej.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.