ludzie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Koszule kobiece, męskie oraz dziecięce - najszerszy wybór tylko w sklepach online!

koszule sklep
Autor: C x 2
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas bardzo dobrze wie, iż podstawą każdego naszego ubioru bywa nasza "góra", a więc zazwyczaj koszula. Jest ona najmocniej widocznym elementem noszonej przez nas garderoby no i jeżeli się nad tym po zastanawiać, najbardziej reprezentatywnym, gdyż wielu z nas jedynie "rzucając" na nią okiem od razu nasze osoby ocenia, nawet i wcale nie zdając sobie z tej rzeczy sprawy.

Dawniej graffiti uważano za przestępstwo - teraz robi się je często na zlecenie

nauka języków obcych
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Z rysowania graffiti powstały murale. Obydwa rodzaje artystyczne jednak różnią się od siebie. Murale bywają nierzadko stosunkowo dużych rozmiarów oraz robione na zamówienie, zatem przy wiedzy właściciela domu.

Propozycje filmów na weekend

wichry namiętności
Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie jesteśmy zasypywani wielką ilością różnorodnych produkcji filmowych. Praktycznie parę razy w tygodniu kilka filmów ma swoją premierę. Tak szeroki wybór sprawia, iż każdy może oglądać coś, co naprawdę lubi.

Przykłady dobrych filmów można mnożyć bez końca

28 dni
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Rozmaite produkcje filmowe, które można spotkać, mogą stanowić dobre odprężenie przy każdej okazji. Mając odrobinę szczęścia na filmy różnych gatunków można trafić nawet jednego dnia w czasie kilkugodzinnego śledzenia programów w telewizji.

Jak skompletować kolekcję na sezon zimowy

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie wszystkie rękawiczki są sobie równe. Nawet dawniej, kiedy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez bogatego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie też mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy wybrać mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W tym artykule spojrzymy na rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Jakie ciuchy są niezastąpione w okresie zimowym

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie przyszło nam niestety żyć w tropikach lub chociażby na zachodnich, czy południowych krańcach Europy. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i mamy obowiązek, jako co roku ukryć krótkie spodnie w szafie, a zamiennie wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.

Buty to jedna z ważniejszych części naszego ubioru

buty
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
Nie da się ukryć, że buty to jedna z najważniejszych części codziennego ubioru. Nie bez przyczyny sporo osób czasami mówi, że zapoznając nową osobę, patrzy między innymi na jej paznokcie i buty. Kiedy są czyste – wtedy oceniamy taką osobę o wiele korzystniej niż w przeciwnym wypadku. Jeżeli zatem chcesz, aby inni postrzegali Cię naprawdę nieźle, bez wątpliwości powinieneś zadbać przede wszystkim właśnie o eleganckie buty.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.