ludzie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dawniej graffiti uważano za przestępstwo - teraz robi się je często na zlecenie

nauka języków obcych
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Z tworzenia graffiti wywodzą się murale. Oba typy tworzenia jednak są różne. Murale bywają często dosyć duże i robione na zamówienie, toteż przy wiedzy właściciela posesji.

Propozycje filmów na weekend

wichry namiętności
Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie jesteśmy zasypywani wielką ilością różnorodnych produkcji filmowych. Niemalże parę razy w tygodniu kilka filmów ma swoją premierę. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy może oglądać coś, co naprawdę lubi.

Przykłady dobrych filmów można mnożyć bez końca

28 dni
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Rozmaite produkcje filmowe, jakie można spotkać, mogą być sposobem na odprężenie przy każdej okazji. Mając odrobinę szczęścia na filmy najróżniejszych gatunków można trafić nawet w jeden dzień w czasie kilkugodzinnego śledzenia programów w telewizji.

Jak skompletować kolekcję na sezon zimowy

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie wszystkie rękawiczki są sobie równe. Nawet dawniej, kiedy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez bogatego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie też mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy wybrać mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W tym artykule spojrzymy na rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Jakie ciuchy są niezastąpione w okresie zimowym

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie przyszło nam niestety żyć w tropikach lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety, mamy zimę i mamy obowiązek, jako co roku schoać do szafy nasze krótkie spodnie, a w zamian wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.

Buty to jedna z ważniejszych części naszego ubioru

buty
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
Nie da się ukryć, że buty to jedna z najważniejszych części naszego ubioru. Nie bez kozery sporo ludzi niejednokrotnie mówi, że poznając nową osobę, patrzy między innymi na jej paznokcie i buty. Kiedy są czyste – wtedy oceniamy taką osobę o wiele lepiej niż w przeciwnym przypadku. Jeżeli zatem chcesz, aby ludzie postrzegali Cię wyjątkowo dobrze, na pewno powinieneś zadbać na początek właśnie o zadbane buty.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.