styl

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak można personalizować ubrania?

ubrania - fotos
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie śmiało da się powiedzieć, iż widzieliśmy już praktycznie wszystko. Dzisiejsze społeczeństwo trudno czymś zaskoczyć. By jakoś się wyróżnić, musimy sporo się postarać.


Naturalną koleją rzeczy jest to, iż jeśli żyjemy w tak wielkich społecznościach, kupujemy takie same towary, to w masie jesteśmy ogólnie podobni.

Rodzaje okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych

okulary przeciwsłoneczne oakley
Autor: Dani Vázquez
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary to nieodzowny element ubioru każdej osoby podczas upalnych i bezchmurnych miesięcy, jak też każdego, kto zmaga się z wadą wzroku – małą czy dużą.

W jaki sposób się ubierać na wiosnę?

impreza
Koniec z szarością oraz monotonią. Po długiej i surowej zimie nadszedł czas barw, jakie pełną parą wdarły się już do marketów. Na półkach nie znajdziemy już czarno-szarych sweterków a także płaszczy.


Frapujesz się, które stroje są modne wiosną? Jakiego rodzaju stylizacje tworzyć, gdy na zewnątrz robi się coraz cieplej, jednak pogoda wciąż jest nadzwyczaj labilna? Na wiosnę najodpowiedniej jest kreować warstwowe stylizacje.

Biała koszula jako najistotniejsza i oczywista pozycja w męskiej szafie

biustonosze
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Tak jak w damskiej garderobie nie może zabraknąć paru odpowiednich ubiorów, tak samo męska garderoba nie może obejść się bez paru podstawowych rzeczy.

Buty – jakie wyróżniamy ich najbardziej znane kategorie, a także na które szczególnie dobrze jest zwrócić uwagę?

brązowe buty
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Buty są z pewnością kluczowym elementem ubioru człowieka. Zdaniem wielu kobiet, wygląd butów zwłaszcza w kwestii mężczyzny odgrywa bardzo dużą rolę w ewaluacji jego atrakcyjności.

W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła mama?

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
W życiu przyszłej mamy przychodzi moment, gdy musi trochę dostosować i stan swej garderoby i oprzyrządowanie domu. Powiększający się brzuszek powoduje, że nie zmieści się ona już w swe ukochane dżinsy.


Wtedy na ratunek przychodzą różnego rodzaju akcesoria ciążowe.

Wyposażenie garderoby szykownego mężczyzny

buty damskie
Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Postawa zaniedbanego polskiego osobnika płci męskiej, przyodzianego w odzież sprzed kilku sezonów, w dodatku nie zawsze schludną a także wyprasowaną, powoli odchodzi do lamusa.


Minione lata to duży wzrost świadomości mężczyzn, jacy wybierając się do sklepów na równi z praktycznością, stawiają na modny wygląd.

Ciuchy, które musisz posiadać w swojej szafie

skarpet
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Bezdyskusyjna baza. Podstawy, które musi opanować każda kobieta. Ciuchy, jakie nie wymagają śledzenia nowych trendów oraz wymiany co sezon, bowiem modne są zawsze.


Bieluśka koszula.

W jaki sposób przygotować się na randkę?

nike
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Randka, pierwsza albo druga, zawsze jest ważnym wydarzeniem w życiu kobiety.


Każda przedstawicielka płci pięknej, niezależnie od stażu znajomości chce zdziwić lubego i wyglądać olśniewająco w czasie schadzki.

Czym różnią się spódnice od sukienek oraz w czym właściwie tkwi różnica pomiędzy nimi?

szal
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to nawet będąc już w dorosłym wieku. Takowe analogiczne zarówno w wymowie jak i w wyglądzie pojęcia, zwyczajnie się im mieszają.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.