rodzaj

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zrobione ze skóry paski przeznaczone do spodenek - a więc, wytrzymałość oraz elegancja wraz z nuteczą własnego stylu

Marianna Tomaszko
Na pewno pierwsze co pokazuje Ci się w główce po usłyszeniu "skórzany paseczek", widzisz mężczyznę w typowym stylu "dzikiego zachodu", który posiada spodenki podtrzymywane takiego typu paseczkiem, z wielką ozdobną sprzączką, która to rzuca się w oczy nawet i z dużych odległości.

Kolczyki z bursztynu - a więc, biżuteria na każdą okazję, chociaż nie na każdą kieszeń

buty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Bursztyn to rodzaj kamienia, który to istnieje od zarania dziejów. Bywa to rodzaj zastygniętej żywicy, którą zapewne często będąc dzieckiem widziałeś nie jedynie na jarmarkach z biżuterią, ale i na stoiskach, wewnątrz których były "nietypowe" rzeczy, w których to bez problemu wypatrzyliśmy kawałki pięknej skałki, a wewnątrz niego zatopionego owada albo nawet jakieś małe zwierzę, które to przeciwko pozorom może posiadać dziesiątki, stówki, tysiące, a nawet i miliony oraz miliardy latek.

Nie szata określa człowieka, ale stylowa biżuteria zdecydowanie dodaje atrakcyjności

Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty
Autor: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
Nie ma chyba bardziej trafiony prezent urodzinowy niż wyszukana biżuteria. Bez względu na okoliczność - srebrne pierścionki uradowałyby niemalże każdą kobietę. Noszą one wartość samą w sobie i dlatego bywają niezastąpione.


Obecnie asortyment jest tak szeroki, iż bez kłopotu można dopasować niepowtarzalną sztukę drogocenności do sytuacji tudzież pojedynczej osobowości.

Skarpety jako nieodłączny detal ubioru

skarpety
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Skarpetki są nieodłącznym elementem ubioru dla eleganckiego faceta, ale także każdego stroju sportowego.


Dla eleganckiego faceta niezwykle potrzebne są skarpetki do garnituru.

Prawidłowo dopasowana biżuteria

kolczyki
Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Ozdabianie ciała od wieków intrygowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać powinien mieć na uwadze, że modny wygląd umożliwia piękna biżuteria, jednakże jak we wszystkim, w noszeniu jej również należy zachować ostrożność.

Kiedy nasze dziecko ma wkroczyć w dorosłość

chłopiec
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie małej dziewczynki, najczęściej mamusia, prędzej czy później staną w obliczu zdania wypowiedzianego przez młodą damę „mamo, tatusiu, ja już chce być dorosła”. Zazwyczaj takowe oświadczenie jest wygłaszane przez ośmio czy dziewięciolatkę. Opiekunowie w takiej sytuacji stają przed kwestią co robić, żeby ich Karolinka poczuła się troszeczkę dorosła. Zapewne mamę w tym momencie z jednej strony ściska wzruszenie za gardło, a jednocześnie troszkę rozśmieszają tak zdecydowane słowa u tak młodej osoby. Na pewno jednym ze sposobów w zasobie rodzica jest zlecenie córeczce jakiejś odpowiedzialnej roli w domu, którą dotychczas wykonywała mama czy tatuś.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.