basen

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy siedzenie przed telewizorem to najlepsza rzecz, jaką można robić w wolnej chwili? Jak aktywnie spędzić czas z całą rodziną?

jazda na rowerze
Autor: Republic of Korea
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma to, jak wolny od pracy i od innych obowiązków dzień. Dlaczego nie spędzić go aktywnie?


No właśnie, z bycia aktywnym mamy sporo pożytku. Lepsze samopoczucie wywołane wytwarzaniem się endorfin, a w dłuższej perspektywie zdrowie oraz niższa waga. Z tego względu warto pomyśleć o jakiejś aktywności, szczególnie, że aura na dworze coraz mocniej zachęca do aktywności.

Hotel w stolicy Dolnego Śląska - najlepsze i rekomendowane oferty

posłane łóżko hotelowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym z dużych miast w naszym kraju istnieje konkretna baza noclegowa. Nie musimy się przejmować, że nie będziemy mieli gdzie przenocować. Wiadomo, że zawsze sensowniej wcześniej posprawdzać, jakie hotele są w konkretnym mieście i która z lokalizacji nam najbardziej odpowiada. Wtedy również najsensowniej zrobić rezerwację, ale nawet w ostatniej chwili chwilę znajdą się dla nas jakieś odpowiednie hotele Wrocław jest dużym miastem, gdzie jest dużo hoteli.

Pokonywanie własnych kompleksów z pewnością jest poważnym wyzwaniem.

Trathlon
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Zwłaszcza jeżeli ktoś systematycznie przeciąga swoje granice psychiczne. Najwięcej osób w rzeczywistości pozostaje w bezpiecznym miejscu wierząc, że ich pomysły kiedyś zrealizują się same. Niestety tego typu myślenie nie jest w żaden sposób dobre, ponieważ zwykle po paru miesiącach budzą się dokładnie w tym samym miejscu co wtedy.

Kiedy nasze dziecko ma wkroczyć w dorosłość

chłopiec
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie małej córki, najczęściej matka, dzisiaj czy jutro staną w obliczu zdania wygłoszonego przez młodą damę „mamusiu, tatusiu, ja już chcę być dorosłą”. Zazwyczaj takowa deklaracja jest wygłaszana przez ośmio czy dziewięciolatkę. Rodzice w takiej sytuacji stają przed wyborem co uczynić, aby ich Małgosia poczuła się troszeczkę doroślej. Z pewnością mamusię w tym momencie z jednej strony ściska wzruszenie za gardło, a jednocześnie troszkę rozśmieszają tak zdecydowane słowa u tak niedużej osoby. Z pewnością jednym ze sposobów w arsenale rodzica jest zlecenie dziecku jakiejś odpowiedzialnej funkcji w domu, którą dotychczas wykonywał ktoś z dorosłych.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.