basen

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co się mogłoby wydarzyć, jeśli jakiegoś dnia zapomnimy założyć czystych skarpet?

talia
Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED
Nie trzeba być jakimś przykładowym roztargnionym uczonym, żeby w przyszłości czegoś zapomnieć. To się wydarza na co dzień wszelkiemu. Cóż, jak to się potocznie mówi, Alzheimer nie boli.

Czy siedzenie przed telewizorem to najlepsza rzecz, jaką można robić w wolnej chwili? Jak aktywnie spędzić czas z całą rodziną?

jazda na rowerze
Autor: Republic of Korea
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy czeka na wolny od pracy oraz od innych obowiązków dzień. Dlaczego nie spędzić go aktywnie?


No właśnie, z bycia aktywnym jest sporo pożytku. Dobre samopoczucie wywołane wytwarzaniem się endorfin, a w dłuższej perspektywie zdrowie oraz spadek wagi. Dlatego warto pomyśleć o dobrej formie aktywności, szczególnie, iż aura na dworze coraz mocniej zachęca do aktywności.

Hotel w stolicy Dolnego Śląska - najlepsze i rekomendowane oferty

posłane łóżko hotelowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym dużym mieście w Polsce istnieje konkretna baza noclegowa. Nie trzeba się martwić, że nie będziemy mieli gdzie przenocować. Oczywiście zawsze sensowniej z wyprzedzeniem posprawdzać, które hotele są w danym mieście i która z lokalizacji nam najbardziej odpowiada. Wtedy też najlepiej zrobić rezerwację, ale nawet na ostatnią wyszukamy dla nas jakieś pasujące nam hotele Wrocław jest dużym miastem, gdzie jest sporo hoteli.

Pokonywanie własnych kompleksów z pewnością jest poważnym wyzwaniem.

Trathlon
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Zwłaszcza jeżeli ktoś regularnie przesuwa swoje bariery wytrzymałości. Bardzo dużo osób tak naprawdę pozostaje w strefie komfortu myśląc, że ich marzenia kiedyś zrealizują się samodzielnie. Niestety tego typu myślenie nie jest w żaden sposób dobre, ponieważ zazwyczaj po kilku latach znajdują się dokładnie w identycznym miejscu co wtedy.

Kiedy nasze dziecko ma wkroczyć w dorosłość

chłopiec
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzice małej dziewczynki, najczęściej mama, prędzej czy później stają w obliczu zdania wygłoszonego przez małą damę „mamo, tatusiu, ja już chce być dorosła”. Zwykle takowe oświadczenie jest wygłaszane przez ośmio czy dziewięciolatkę. Opiekunowie w w/w sytuacji stają przed kwestią jak sprawić, aby ich Zosia poczuła się troszkę dorosła. Z pewnością mamusię w tym momencie z jednej strony ogarnia wielkie wzruszenie, a jednocześnie nieco śmieszą tak zdecydowane słowa u tak młodej osoby. Z pewnością jednym z rozwiązań w arsenale rodziców jest powierzenie córce jakiejś odpowiedzialnej roli w mieszkaniu, którą dotychczas wykonywał ktoś z dorosłych.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.