akcesoria

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy w własnej szkatułce odnajduje się srebrny wisiorek?

srebrny wisiorek
Autor: Rob
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria będzie niesamowicie ważnym fragmentem każdego stroju. Nawet najprostsza kreacja będzie się przedstawiała niesamowicie, jeśli dopasujemy do niej dobre akcesoria, w tym biżuterię.

Prawidłowo dopasowana biżuteria

kolczyki
Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Ozdabianie ciała od wieków intrygowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać powinien mieć na uwadze, że modny wygląd umożliwia piękna biżuteria, jednakże jak we wszystkim, w noszeniu jej również należy zachować ostrożność.

sklepiki z butami - a więc, w jaki metodę znaleźć interesującą nas parę butków

bluzki i sukienki
Autor: NIFE
Źródło: NIFE
Poszukujesz doskonałych butów, jednakże nie lubisz spacerować po sklepach? Zajrzyj do sieci internetowej, a tam odnajdziesz wszystkie alternatywa bucika, jaki sobie zamarzysz!


Wiele kobiet żyje w przeświadczeniu, iż jeżeli "nie przymierzę, to nie zakupię".

Zdań trochę o modzie dla panów i nie tylko.

Moda męska
Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl
Moda męska to ciągle rozwijająca się gałąź w przemyśle odzieżowym. Dużo więcej jest firm tworzących stroje dla nastolatek. Rzeczy dla mężczyzn to wyłącznie jakaś cząstka tego przemysłu modowego i pewnie nigdy nie będzie tak, iż będzie ona porównywalna ilościowo modzie dla kobiet.

Z jakiego powodu posiadanie etui na telefon będzie bardzo istotne?

sony xperia
Autor: TAKA@P.P.R.S
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie żaden człowiek nie widzi życia bez telefonu. Stale ulepszany ma na celu już nie tylko dzwonienie czy pisanie smsów. Każdy twórca telefonów chce, by dany model był numerem 1 w najczęściej nabywanych. Otóż w przodujących telefonach pojawił się Microsoft Lumia.

Moda męska dawniej i dziś

stylowe etui
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Moda należy do takich dziedzin życia, jakimi zainteresowanych jest wiele osób. Od długiego czasu projektanci mody, osiągający sukcesy, są także właścicielami sporej fortuny. Branża ta jest zdominowana przez modę dla kobiet i ogromna część projektantów tworzy właśnie dla kobiet.

Ochnik, Parker, Reebok i SALEWA - cztery ogromnie znane oraz promowane marki

Buty Reebok Workout
Autor: Reebok
Źródło: Reebok
Marki Ochnik, Parker, Reebok i SALEWA na pewno wyróżniają się na tle wielu innych marek, albowiem funkcjonują na nadzwyczaj wielką skalę, proponują jakościowe artykuły i są znane na całym świecie.

Moda na militaria

odzież militarna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Ubiory stylizowane na militarne cieszą się w kraju dużą popularnością. Mundury, bojówki moro i militarne buty kojarzą się z demobilem, jednak obecnie na rynku można spotkać bogata ofertę stylowych ubrań dla wojskowych hobbystów. Tego typu ubrania poza obiektami wojskowymi często spotyka się na strzelnicy paintballowej czy pośród miłośników tzw. ASG, czyli replik broni na plastikowe naboje. Z niektórych akcesoriów używanych w militariach chętnie korzystają także posiadacze motocykli.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.