bal

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sukienki studniówkowe powinny prezentować odpowiednią elegancję

sukienki studniówkowe
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Studniówka to niesamowicie istotne zdarzenie dla młodzieży, to pierwszy ich oficjalny bal, z tego powodu tak wiele wagi poświęcają temu, by dobrze się do niej przygotować.

Kostiumiki i przebrania - a więc, dobra zabawa nie wyłącznie dla maluchów

uśmiechnięty chłopiec
Autor: Volkan_83
Źródło: http://www.flickr.com
Marzy Tobie się udział w jakiegoś typu super zabawie, dla przykładu w czasie karnawału? A być może chcesz zorganizować nietypową imprezę przeznaczoną dla samego siebie oraz przyjaciół, lub dla własnego dzieciaka na urodzinki bądź inną, ważną dla niego lub Was uroczystość? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś z doborem tematu! W naszym pisanym dzisiaj felietonie po opowiadamy o niesamowitym elemencie, którego to nie ma możliwości by zabraknąć na imprezce, czyli dokładnie - kostiumików i przebrań!


Przeciwko pozorom imprezki z maskami (z pewnością kojarzą się wszyściutkim z balami maskowymi), nie bywają tak odłożone na boczny tor, jak ma możliwość się wydawać.

Cóż na siebie założyć w taki 1 wyjątkowy wieczór, którym jest studniówka?

Wiosna w wydaniu Gatty
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Gdy nadchodzi bal przedmaturalny, dowolna panienka widzi wiele sukienek, aby wybrać dla siebie tę idealną. Dziś już nie ma obowiązku nakładać ciemnej spódnicy i bielutkiej bluzki.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.