Lumpeks

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Odzież używana

W dzisiejszych czasach bardzo duże sumy łoży się na odzież. Nowa odzież z markowych sklepów to produkty bardzo kosztowne. Nie każdego więc na takie rzeczy stać.

Gdzie szukać modnych ciuchów do niecodziennych stylizacji? Oto garść inspirujących wskazówek!

odzież używana
Autor: Hermann Kaser
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie nikogo nie potrzeba przekonywać, że w współczesnych czasach bardzo istotne jest to, jak wyglądamy. Chociaż sporo osób protestuje przeciwko takiemu przedmiotowemu traktowaniu innych ludzi, na pewno aktualne jest powiedzenie "jak Cię widzą, tak Cię piszą". Nic zatem nadzwyczajnego, że wszyscy, szczególnie młode dziewczęta, chcą wyglądać jak najlepiej i wyróżnić się z tłumu. Jakie są na to ciekawe sposoby?

Czy trampki są jeszcze na czasie

trampki
Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy pamiętają czasy komuny będą wiedzieli, z czym się poczciwe trampki kojarzą. Ci, co przyszli na świat już po upadku komuny mają zupełnie inne skojarzenia, lecz jedni, jak i drudzy odnajdą w sobie inne, co prawda, pokłady fascynacji. Dla urodzonych w latach siedemdziesiątych czy na w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych trampki to buty, które prawie każdy nosił, bo nie było za dużego wyboru. Dla współczesnych to interesujący produkt spełniający wszelkie walory, jak wyglądać fajnie i oryginalnie.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.