trampki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Tenisówki jako praktyczne obuwie

bambusowe pieluszki
Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach tenisówki to nie tylko obuwie szkolne, to wielofunkcyjne buty, jakie bardzo dobrze wpisuje się w wiele stylizacji i pasują do rozmaitych stylów ubierania.

Jak facet powinien być ubrany, aby odpowiednio się prezentować? Na jakie kwestie warto zwracać uwagę?

T-shirt
Autor: GEOX
Każdy człowiek posiada różnorakie ubrania, jakie zakłada w zależności od okazji. Chociaż kobiety w tym przodują, to mężczyźni też mają coś do powiedzenia, gdyż również wielu z nich dba o to, aby często gustownie wyglądać.

Damskie i męskie obuwie na różne momenty

Damskie szpilki
Autor: Heppin.com
Źródło: Heppin.com
Panie mają sporo par butów. Można stwierdzić, że każda kobieta posiada odpowiednie buty na każdą okazję. Panowie też mają buty pasujące do różnych sytuacji.

Czy trampki są jeszcze na czasie

trampki
Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com
Ci, co pamiętają czasy komunizmu będą wiedzieli, z czym kojarzą się zwyczajne, poczciwe trampki. Ci, co narodzili się już po upadku komuny mają zupełnie inne skojarzenia, lecz jedni, jak i drudzy odnajdą w sobie inne, co prawda, a jednak pokłady fascynacji. Dla urodzonych w latach siedemdziesiątych czy na początku lat osiemdziesiątych trampki to buty, które prawie każdy nosił, bo nie było innych butów. Dla współczesnych to ciekawy produkt spełniający wszelkie walory, wyglądu i wygody.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.