trampki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Tenisówki jako praktyczne obuwie

bambusowe pieluszki
Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach tenisówki to nie tylko obuwie szkolne, to uniwersalne obuwie, które wspaniale wpisuje się w wiele stylizacji i pasują do różnorodnych form ubierania.

Jak facet powinien być ubrany, aby odpowiednio się prezentować? Na jakie kwestie warto zwracać uwagę?

T-shirt
Autor: GEOX
Każdy człowiek posiada różnorakie ubrania, jakie zakłada zależnie od okazji. Chociaż kobiety są tutaj bezkonkurencyjne, to mężczyźni też mają coś do powiedzenia, ponieważ również wielu panów dba o to, żeby często dobrze wyglądać.

Damskie i męskie obuwie na różne momenty

Damskie szpilki
Autor: Heppin.com
Źródło: Heppin.com
Panie posiadają sporo par butów. Można powiedzieć, że każda z kobiet ma pasujące buty na każdą okazję. Mężczyźni też mają obuwie, które pasuje do wielu sytuacji.

Czy trampki są jeszcze na czasie

trampki
Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy pamiętają czasy komuny będą wiedzieli, z czym się poczciwe trampki kojarzą. Ci, co przyszli na świat już po upadku komuny mają zupełnie inne skojarzenia, lecz jedni, jak i drudzy odnajdą w sobie inne, co prawda, pokłady fascynacji. Dla urodzonych w latach siedemdziesiątych czy na w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych trampki to buty, które prawie każdy nosił, bo nie było za dużego wyboru. Dla współczesnych to interesujący produkt spełniający wszelkie walory, jak wyglądać fajnie i oryginalnie.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.