garnitur

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Najciekawsze stroje dla prawdziwego mężczyzny

sneakers
Autor: Masaru Kamikura
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty, można dostrzec interesujący trend w modzie. Otóż aktualnie nie tylko kobiety, ale również panowie troszczą się o swój wygląd. Możemy to dostrzec na siłowni, basenie, czy nawet w salonach odzieżowych

Nowe trendy w ubraniach dla panów

mężczyzna
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie mężczyźni mają coraz to większą świadomość jak istotny jest ich wygląd. W niniejszym artykule przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi pomyłkami.

Od czasu do czasu warto poszaleć z własnym ubraniem

koszulka
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na co dzień chodząc do pracy ubieramy się zgodnie z dress kodem, który w niej panuje. Wiemy czy powinniśmy pracować w garniturze, czy starczy koszula oraz spodnie dżinsowe. Nie mniej w momentach wolnych warto poszaleć ze swoim ubiorem i nie trzymać się sztywno narzuconych modeli. Teraz w wielu miejscach mamy szansę znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się zabawny napis, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Dress code to prawie biblia wszystkich mężczyzn zatrudnionych w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i świadczy o ich profesjonalizmie

Buty do garnituru
W większości międzynarodowych koncernów, w ambasadach dyplomatycznych czy instytucjach bankowych różnego typu pracujący tam wydają się być wycięci z szablonu. Charakterystyczny strój, prawie identyczne obuwie i niemalże jednakowy uśmiech na twarzy powodują, że ludzi ci czują się podobni do siebie, niezależnie od tego jakie zajmują miejsce w firmie. Nie dziwi więc, że rygorystycznie narzucane normy dotyczące ubioru nie przeszkadzają nikomu.

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Ciuchy również mężczyznom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój własny styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i poczucie komfortu w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

Bądź modny w 2013 roku

Męska kolekcja Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało o wiele rzadziej niż o tej dla kobiet. Obecnie ten proces ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co widoczne jest na wybiegach mody męskiej. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, przedmioty które są tam widoczne dla obu płci są zazwyczaj raczej nietypowe i często nie nadają się do noszenia w życiu codziennym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.