garnitur

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak facet powinien być ubrany, aby odpowiednio się prezentować? Na jakie kwestie warto zwracać uwagę?

T-shirt
Autor: GEOX
Każdy człowiek posiada różnorakie ubrania, jakie zakłada zależnie od okazji. Chociaż kobiety są tutaj bezkonkurencyjne, to mężczyźni też mają coś do powiedzenia, ponieważ również wielu panów dba o to, żeby często dobrze wyglądać.

Najciekawsze stroje dla prawdziwego mężczyzny

sneakers
Autor: Masaru Kamikura
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty, możemy dostrzec ciekawy trend w modzie. Otóż obecnie nie tylko kobiety, ale również mężczyźni troszczą się o swój wygląd. Można to zauważyć na siłowni, basenie, czy nawet w sklepach z ubraniami

Nowe trendy w ubraniach dla panów

mężczyzna
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj mężczyźni mają coraz większą świadomość jak ważny jest ich wygląd. W niniejszym materiale przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi pomyłkami.

Od czasu do czasu warto poszaleć z własnym ubraniem

koszulka
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na co dzień idąc do pracy ubieramy się zgodnie z dress kodem, który w niej panuje. Zaznaczymy czy musimy chodzić w garniturze, czy wystarczy koszula oraz spodnie dżinsowe. Nie mniej w momentach wolnych warto poszaleć ze swoim ubiorem oraz nie trzymać się dokładnie wyznaczonych modeli. Obecnie w wielu miejscach możemy wyszukać śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się zabawny nadruk, lub rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Dress code to prawie biblia wszystkich mężczyzn zatrudnionych w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i świadczy o ich profesjonalizmie

Buty do garnituru
W większości międzynarodowych koncernów, w ambasadach dyplomatycznych czy instytucjach bankowych wszelkiego typu pracujący tam wydają się być wycięci z szablonu. Charakterystyczny strój, niemalże jednakowe obuwie i tak samo jednakowy wyraz twarzy powoduje, że wszyscy czują się jednakowi, niezależnie od tego jakie zajmują stanowisko. Nie jest zatem dziwne, że zdecydowanie narzucane normy dotyczące stroju nie przeszkadzają nikomu.

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania również panom mogą sprawić nie lada kłopot. Też chcą mieć swój styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

Bądź modny w 2013 roku

Męska kolekcja Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla obu płci są zazwyczaj raczej oryginalne i często nie byłyby dobre do wykorzystywania w życiu codziennym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.