garnitur

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nie zapominajmy o tym, by wybierać dobre buty

buty
Autor: Funk Dooby
Źródło: http://www.flickr.com
Lata temu nie chodziliśmy w butach – my to znaczy nasi prapraprzodkowie. Biegano boso i stopy przywykły do tego, że chodzenie nie zawsze okazuje się przyjemne. Ale obecnie nie trzeba przyzwyczajać swych stóp do jakiś dziwnych warunków, obecnie każdego dnia wzuwamy buty.

Jak facet powinien być ubrany, aby odpowiednio się prezentować? Na jakie kwestie warto zwracać uwagę?

T-shirt
Autor: GEOX
Każdy człowiek posiada różnorakie ubrania, jakie zakłada zależnie od okazji. Chociaż kobiety są tutaj bezkonkurencyjne, to mężczyźni też mają coś do powiedzenia, ponieważ również wielu panów dba o to, żeby często dobrze wyglądać.

Najciekawsze stroje dla prawdziwego mężczyzny

sneakers
Autor: Masaru Kamikura
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy, możemy zaobserwować ciekawy czynnik w modzie. Otóż obecnie nie tylko panie, ale także panowie dbają o swój wygląd. Możemy to zauważyć na siłowni, kąpielisku, czy nawet w sklepach z ubraniami

Nowe trendy w ubraniach dla panów

mężczyzna
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie mężczyźni mają coraz to większą świadomość jak istotny jest ich wygląd. W niniejszym tekście przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi błędami.

Od czasu do czasu warto poszaleć z własnym ubraniem

koszulka
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na co dzień idąc do pracy ubieramy się zgodnie z dress kodem, który w niej panuje. Zaznaczymy czy musimy chodzić w garniturze, czy wystarczy koszula oraz spodnie dżinsowe. Nie mniej w momentach wolnych warto poszaleć ze swoim ubiorem oraz nie trzymać się dokładnie wyznaczonych modeli. Obecnie w wielu miejscach możemy wyszukać śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się zabawny nadruk, lub rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Dress code to prawie biblia wszystkich mężczyzn zatrudnionych w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i świadczy o ich profesjonalizmie

Buty do garnituru
W większości światowych koncernów, w ambasadach dyplomatycznych czy instytucjach bankowych różnego typu pracownicy wydają się być wycięci z szablonu. Podobny ubiór, prawie identyczne obuwie i tak samo jednakowy uśmiech na twarzy powodują, że wszyscy czują się podobni do siebie, niezależnie od tego jakie zajmują stanowisko. Nie dziwi więc, że zdecydowanie narzucane zasady dotyczące ubioru nie przeszkadzają nikomu.

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania również panom mogą sprawić nie lada kłopot. Też chcą mieć swój styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

Bądź modny w 2013 roku

Męska kolekcja Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla obu płci są zazwyczaj raczej oryginalne i często nie byłyby dobre do wykorzystywania w życiu codziennym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.