garnitur

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Najciekawsze stroje dla prawdziwego mężczyzny

sneakers
Autor: Masaru Kamikura
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty, można dostrzec ciekawy czynnik w modzie. Otóż aktualnie nie tylko kobiety, ale także panowie dbają o swój wygląd. Możemy to zauważyć na siłowni, kąpielisku, czy nawet w salonach z ubraniami

Nowe trendy w ubraniach dla panów

mężczyzna
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj mężczyźni mają coraz większą świadomość jak istotny może być ich wygląd. W poniższym tekście przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi omyłkami.

Od czasu do czasu warto poszaleć z własnym ubraniem

koszulka
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na co dzień idąc do firmy szykujemy się zgodnie z dress kodem, który w niej panuje. Wiemy czy musimy przychodzić w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w momentach wolnych warto zaszaleć z własnym ubiorem i nie trzymać się sztywno wyznaczonych zasad. Obecnie w wielu miejscach możemy wyszukać śmieszne koszulki męskie, na których mieści się śmieszny nadruk, lub rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Dress code to prawie biblia wszystkich mężczyzn zatrudnionych w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i świadczy o ich profesjonalizmie

Buty do garnituru
W większości światowych koncernów, w ambasadach dyplomatycznych czy instytucjach finansowych wszelkiego typu pracownicy zdają się być wycięci z szablonu. Charakterystyczny strój, niemalże identyczne obuwie i tak samo jednakowy uśmiech na twarzy powoduje, że ludzi ci czują się podobni do siebie, bez względu na zajmowane stanowisko. Nie jest zatem dziwne, że rygorystycznie narzucone normy dotyczące stroju nie przeszkadzają nikomu.

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Ciuchy również panom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój własny styl. Co istotne, liczy się dla nich dopasowanie i poczucie komfortu w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak istotne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. Jakim sposobem się wtedy ubrać?

Bądź modny w 2013 roku

Męska kolekcja Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało o wiele rzadziej niż o tej dla kobiet. Obecnie ten proces ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co widoczne jest na wybiegach mody męskiej. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, przedmioty które są tam widoczne dla obu płci są zazwyczaj raczej nietypowe i często nie nadają się do noszenia w życiu codziennym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.