krawat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju zapięcia mogą mieć popularne kolczyki oraz co potrafią dekorować?

biuro
Autor: Kurtis Garbutt
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że klejnoty to nie tylko pierścionki czy diademy, ale także np. spinki do krawata. Wynika z tego to, że tego typu dekoracje nie muszą być ani uwidocznione na pierwszy rzut oka, ani nawet nie powinny być wykonane ze srebra czy też zawierać drogich kamieni.


Znakomitym przykładem mogłyby być kolczyki, które jednak nie dekorują uszu a.

Praktyczne męskie dodatki do ubrania

garnitur
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Różnego rodzaju dodatki są dopełnieniem męskiego wizerunku. Zaliczamy do nich krawaty, poszetki, spinki do mankietów, paski, itp. Bardziej, niż o ich wygląd, wskazane jest troszczyć się o ich skład, tak, aby towarzyszyły nam długi czas. Na szczęście moda męska nie pędzi aż tak jak damska, dlatego dodatki z ubiegłorocznej kolekcji nie będą nigdy w złym guście. Mogą oznaczać dżentelmena podążającego krok za modą, byleby tylko były skromne a także dobrane adekwatnie do miejsca i okoliczności.

Bądź modny w 2013 roku

Męska kolekcja Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla obu płci są zazwyczaj raczej oryginalne i często nie byłyby dobre do wykorzystywania w życiu codziennym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.