krawat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju zapięcia mogą mieć popularne kolczyki oraz co potrafią dekorować?

biuro
Autor: Kurtis Garbutt
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że biżuteria to nie zaledwie pierścionki czy kolie, ale również przykładowo zegarki. Wynika z tego to, że tego typu dekoracje nie muszą być ani uwidocznione na od razu, ani nawet nie muszą być wyprodukowane ze złota czy też zawierać szlachetnych kamieni.


Znakomitym przykładem mogłyby być kolczyki, które jednak nie dekorują ucha a.

Praktyczne męskie dodatki do ubrania

garnitur
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Różnego rodzaju dodatki są dopełnieniem męskiego wizerunku. Zaliczamy do nich krawaty, muchy, spinki do mankietów, paski, itp. Bardziej, niż o ich wyrazistość, powinniśmy zwracać uwagę na ich skład, tak, aby służyły nam długi czas. Na szczęście moda męska zmienia się rzadziej, niż damska, z tej przyczyny dodatki z poprzedniego sezonu nie będą oznaczały braku gustu. Mogą oznaczać dżentelmena podążającego krok za modą, byleby tylko były subtelne a także dostosowane do miejsca i okoliczności.

Bądź modny w 2013 roku

Męska kolekcja Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla obu płci są zazwyczaj raczej oryginalne i często nie byłyby dobre do wykorzystywania w życiu codziennym.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.