Gdynia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Szlakiem adrenaliny po trójmieście wybierz się już teraz

plakat
Autor: Fundacja Filmowa Warszawa
Źródło: Fundacja Filmowa Warszawa
Istnieją tacy osobnicy, których wcale nie pociąga zwiedzanie popularnych obiektów. Ludzie, którzy lubią przygody, niespodzianki oraz wchodzenie do nie raz strasznych miejsc, czasem zakazanych. Trójmiasto, jak się okazuje, posiada coś dla miłośników wspaniałej przygody.


Jeżeli wyruszamy do Trójmiasta służbowo sporą drużyną z pracy i posiadamy czas na zabawę, możemy wybrać się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.

Jak zaplanować imprezę integracyjną? W jakim miejscu będzie miało to sens? O czym wiedzieć?

maszynka do golenia 1
Zawsze musi być czas na zabawę. Także jak się zdaje, że właściwie dużo pracujemy więc nie ma na to większych szans, to przecież ma to doskonały wpływ na normalne funkcjonowanie.

Laserowy paintball, przeciwko strzelnica - czyli, gdzie najlepiej się przespacerować dla "dreszczu emocji" w Trójmieście

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com
Uwielbiasz dreszcz emocji? Pragniesz nauczyć się strzelać z broni, ale nie masz pojęcia dokąd pójść? Zapraszamy do Trójmiasta, a w szczególności do Gdyni oraz Gdańska po wspaniałą zabawę!


Wielu person już od malutkiego pragnie nauczyć się strzelać - bywa to swego rodzaju "zafascynowanie", którą to przypuszczalnie przechodzi każdy.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.