wesele

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy buty naprawdę zwracają uwagę drugiej osoby – czyli to co mamy nogach jako element do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

sukienka
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Buty - powszechne dopełnienie dowolnej garderoby, o którym w przeważającej części wypadków myślimy tylko pod kątem praktycznym. Para obuwia to jednak coś znacznie więcej niż tylko ochrona dla stóp.

Czym powinno się sugerować podczas doboru zespołu muzycznego na wesele?

pierwszy taniec
Planując swoje wesele bez wątpienia powinno się wziąć pod uwagę niezmiernie dużo spraw. Toteż organizowanie wesela na pewno nie jest takie proste, wiąże się ze stresem, poświęceniem ogromnej ilości czasu, nie mówiąc już o kosztach i o tym, iż wesele należy planować z sporym wyprzedzeniem. Jedną z kwestii, o jaką muszą zadbać Państwo Młodzi jest odnalezienie odpowiedniego zespołu weselnego.

Ceremonia ślubna i wesele – lista rzeczy, o jakich nie możesz zapomnieć!

Autor: Wonderbox Pologne
Jeśli musielibyśmy wypisać najbardziej istotne wydarzenia w życiu człowieka, wysoką lokatę na pewno zajęłaby ceremonia zawarcia małżeństwa. Planowanie takiego święta to skomplikowana kwestia – istnieje tyle spraw, o których nie można zapominać. Żeby wspomóc cię w tym chaosie, tworzymy listę najistotniejszych spraw do zrobienia.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.