panowie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż mężczyźni bywają wzrokowcami

trampki
Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
To jest udowodnione i sprawdzone. Ich spojrzenia stale podąża za modnie ubranymi kobietami, które umieją podkreślić swoje atuty właściwym strojem i co tu dużo mówić - odsłonią ubiorem co nieco.

Atrakcyjna odzież dla większych panów

gorset
Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature
Nie każdy może pochwalić się idealną sylwetką. Osoby, które ważą więcej, najczęściej mają kłopot, by znaleźć pasujące na swoją sylwetkę ubrania w popularnych sklepach sieciowych.

Modna bielizna dla każdego

sylwetka
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Bielizna to jeden z tych części ubioru, jaki w ostatnim czasie przeszedł wielką rewolucję. Dzisiejsza bielizna nie ma praktycznie nic wspólnego z tą, którą nosiły nasze prababcie. To zmiana na dobre - ta część odzieży stała się znacznie bardziej wygodna, dostępna w szerszym wyborze, a poza tym spełnia także inne zadania.


Dzisiaj sklepy z bielizną oferują bez porównania szerszą ofertę niż jeszcze parę lat temu.

Co może nam zaproponowac sklep militarny?

militaria
Źródło: pixabay.com
Wielkim powodzeniem, zwłaszcza wśród panów, cieszą się każdego rodzaju militaria. Pewnie każdy chłopiec na którymś etapie swojej egzystencji pragnął zostać żołnierzem albo rycerzem: to chyba jest genetycznie zaprogramowane, ta potrzeba walczenia w obronie kobiet i dzieci, sprawdzania się w walce. Z tego samego powodu chłopcy regularnie grają w policjantów i złodziei. Wydaje się, iż to wewnętrzne pragnienie bycia żołnierzem objawia się właśnie owym umiłowaniem do wszelkiego typu militariów. Faceci z radością noszą koszulki w barwach kryjących, kupują odzież produkowaną dla wojska, chcą w w pewnym sensie upodobnić się do tych odważnych i zasłużonych w boju żołnierzy albo dzięki swoim ubraniom wyrazić wspólnotę z nimi.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.