piosenki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zespół muzyczny z Poznania uatrakcyjni każdą taneczną imprezę

Zespół muzyczny
Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
Zespół muzyczny Poznań umie różne kawałki

Gdy planujemy taneczną uroczystość, chcemy żeby każdy wyszukał jakiś utwór dla siebie, żeby nie znalazły się osoby, które cały czas będą siedziały przy stołach, a wręcz na odwrót marzymy, by ciągle podczas grania, miejsca przy stolikach były puste, a goście pojawiali się na parkiecie.

Piękno, którego nie widzimy na pierwszy rzut oka

Farbki do malowania
Źródło: http://www.sxc.hu/
Piękno otacza nas z każdej strony. Nawet, kiedy nie jesteśmy w stanie zobaczyć go od razu wystarczy zajrzeć w głąb innego człowieka, ażeby to odnaleźć. Piękno znajdziemy w każdym człowieku, choć być może jego „skorupa” nie pozwala na bycie dobrym. Niekiedy należy po prostu dojść do sedna, żeby zobaczyć coś prawdziwego. Niestety, działa to też w drugą stronę. Ktoś na pierwszy rzut oka, kto wydaje się niezwykłym człowiekiem, w bliższym kontakcie ma niewidzialne wcześniej wady. Ze sztuką sprawa jest podobna, czasem piękno widać od razu, piękne pejzaże czy widoki zachwycą niemal każdego, czasem jednakże piękno możemy dostrzec dopiero po pewnym okresie.

Kupowanie albumów CD – ciekawa propozycja dla każdego fana

muzyka metalowa
Autor: push...design
Muzyka bez wątpienia stanowi dość szczególny gatunek sztuki. Dla całego mnóstwa ludzi jest to właściwie najważniejsza część ich życia codziennego, a sami artyści często rosną w ich mniemaniu do miana istnych bogów.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.