piosenki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zespół muzyczny z Poznania uatrakcyjni każdą taneczną imprezę

Zespół muzyczny
Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
Zespół muzyczny Poznań umie różne kawałki

Gdy planujemy taneczną uroczystość, chcemy żeby każdy wyszukał jakiś utwór dla siebie, żeby nie znalazły się osoby, które cały czas będą siedziały przy stołach, a wręcz na odwrót marzymy, by ciągle podczas grania, miejsca przy stolikach były puste, a goście pojawiali się na parkiecie.

Piękno, którego nie widzimy na pierwszy rzut oka

Farbki do malowania
Źródło: http://www.sxc.hu/
Piękno otacza nas z każdej strony. Nawet, gdy nie jesteśmy w stanie zobaczyć go od razu wystarczy zajrzeć w głąb innego człowieka, by to odnaleźć. Piękno spotkamy w każdym człowieku, chociaż być może jego „skorupa” nie pozwala na bycie wspaniałym. Niekiedy musimy po prostu dojść do sedna, żeby zobaczyć coś prawdziwego. Niestety, działa to także w drugą stronę. Ktoś na pierwszy rzut oka, kto wydaje się cudownym człowiekiem, w bliższym kontakcie ma niedostrzegalne wcześniej wady. Ze sztuką sytuacja jest niemal identyczna, czasami piękno widać od razu, piękne pejzaże czy widoki zachwycają każdego, czasem jednak piękno możemy zobaczyć dopiero po jakimś czasie.

Kupowanie albumów CD – ciekawa propozycja dla każdego fana

muzyka metalowa
Autor: push...design
Muzyka bez wątpienia stanowi dość szczególny gatunek sztuki. Dla całego mnóstwa ludzi jest to właściwie najważniejsza część ich życia codziennego, a sami artyści często rosną w ich mniemaniu do miana istnych bogów.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.