kobiety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pomysł na ciekawy podarunek walentynkowy dla swojego chłopaka

strona internetowa
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby będzie odpowiednia, jednakże Walentynki z pewnością zasługują na upominek wyjątkowy. Wiele kobiet uważa, że taki prezent powinien pozostawać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, czasem jednak należy odejść od tej tradycji.

W jaki sposób dobrać biżuterię na podarek?

kalosze
Źródło: pixabay.com
Nie ulega wątpliwości, iż biżuteria damska musi zwyczajnie odpowiadać upodobaniom danej kobiety, a zatem jej stylowi czy też temperamentowi.


Jeśli mężczyzna jest w stanie bezbłędnie określić te części składowe, nie powinien mieć zanadto wielu problemów z doborem odpowiedniej biżuterii dla swojej damy.

Co to jest dress code i jakie winny być dobre ubrania biurowe?

osiedle
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Czy też wiesz co to jest tzw. dress code? Są to reguły odpowiedniego odziewania się przykładowo do biura. W przypadku kobiet idzie o to, iż kobiety nie winny posiadać ni zbyt krótkich spódniczek ani zbyt dużego dekoltu.

Seksowna bielizna

Nowa kolekcja AXAMI Cour d
Autor: AXAMI
Źródło: AXAMI
Bielizna erotyczna, jest coraz częściej pozyskiwana przez kobiety, dlatego że jest to istotny przedmiot, który umożliwia zapewniać więcej doznań ze stosunku z drugą osobą. Oczywiście jest to bielizna bardzo atrakcyjna, która zezwala podkreślić wszystkie walory kobiety, dlatego też jest ona wykorzystywana nie tylko na wyjątkowe okazje, lecz dużo więcej pań decyduje się na ich używanie na co dzień.

Kolczyki z bursztynu - a więc, biżuteria na każdą okazję, chociaż nie na każdą kieszeń

buty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Bursztyn jest to rodzaj kamienia, który to istnieje od zarania dziejów. Bywa to rodzaj wyschniętej żywicy, którą zapewne często będąc dzieciakiem widziałeś nie tylko na jarmarkach z biżuterią, ale również na stoiskach, w których były "nietypowe" przedmioty, wewnątrz których to nie posiadając problemu wypatrzyliśmy kawałeczki pięknej skałki, a wewnątrz niego zatopionego owada albo nawet jakieś małe zwierzę, które przeciwko pozorom ma możliwość mieć dziesiątki, stówki, tysiące, a nawet miliony i miliardy lat.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż mężczyźni bywają wzrokowcami

trampki
Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
To jest udowodnione i sprawdzone. Ich spojrzenia zawsze podąża za modnie odzianymi dziewczętami, które potrafią podkreślić swoje atuty właściwym strojem i co tu dużo dyskutować - odsłonią strojem co nieco.

Bielizna zrobiona z koronki - czy w rzeczywistości jest aż tak niekomfortowa?

towary
Autor: Lorus
Zrobiona z koronki bielizna jest to bardzo stary rodzaj odzienia "pod spód", który noszą dziewczyny już od bardzo wielu lat. Praktycznie od zawsze jednakże takiego typu bielizna posiada tylko jeden cel - kusić mężczyzn.

Gdzie kupujesz ubrania w dużych rozmiarach? Rekomendujemy parę ciekawych rozwiązań

spodnie męskie duże rozmiary
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Zakup ciuchów w rozmiarach odbiegających nieco od standardowych zdecydowanie nie jest prosty - i to niezależnie od tego, czy właśnie jesteś przy tuszy lub jesteś bardzo wysoki jak na standardy modnych sieciówek.

W co najkorzystniej ubierać się letnią porą?

Wszyscy nie jesteśmy w stanie się doczekać upalnych dni, kiedy nareszcie możemy pokazać nieco więcej ciała. Latem nasza garderoba robi się dużo lżejsza i wyjątkowo się nam to podoba. Także panowie z niecierpliwością czekają na letnią aurę, gdy ich partnerki pokazują ponętne kształty. A czy jest bardziej odpowiedni strój dla kobiet niż sukienka?

Jakiego rodzaju biżuterię nabyć na podarek?

moda ślubna
Autor: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl
Kupno podarunku to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza w wypadku biżuterii.


Niekiedy trudno wstrzelić się w smak i potrzeby darzonej osoby, natomiast nietrafiony podarek skończyć może na dnie szuflady.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.