gadżety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Parę przykładowych porad dla osoby, jakie wcale nie będą wiedzieć jaki kupić upominek.

łańcuszek
Autor: Calvado
Źródło: Calvado
Prezenty są nieodłącznym elementem większości rodzinnych imprez i uroczystości. A często takich okazji raczej nie braknie, zwłaszcza jeżeli rodzina będzie liczna i bardzo zżyta ze sobą. Lecz o ile większość lubi prezenty dostawać, to już nie każdy lubi je kupować.

Koszulki siatkarskie znakomitym podarunkiem dla prawdziwych fanów

Mecz siatkówki
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie upominków nie zawsze prosto nam przychodzi. Chcielibyśmy zadziwić solenizanta, toteż poszukujemy czegoś rzeczywiście niezwykłego, a szczególną pomocą jest zorientowanie w jego pasji. Jeżeli osoba, którą masz w zamiarze obdarować, jest miłośnikiem siatkówki, nie będziesz mieć żadnego kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego podarunku. Z jakich powodów?

Z jakiego powodu posiadanie etui na telefon będzie bardzo istotne?

sony xperia
Autor: TAKA@P.P.R.S
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie żaden człowiek nie widzi życia bez telefonu. Stale ulepszany ma na celu już nie tylko dzwonienie czy pisanie smsów. Każdy twórca telefonów chce, by dany model był numerem 1 w najczęściej nabywanych. Otóż w przodujących telefonach pojawił się Microsoft Lumia.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.