naszyjnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju zapięcia mogą mieć popularne kolczyki oraz co potrafią dekorować?

biuro
Autor: Kurtis Garbutt
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że klejnoty to nie tylko naszyjniki czy też kolie, lecz także przykładowo spinki do krawata. Wynika z tego to, że tego typu dekoracje nie muszą być ani widoczne na od razu, ani nawet nie muszą być wykonane ze srebra czy też zawierać kosztownych kamieni.


Znakomitym przykładem mogą być kolczyki, które jednak nie ozdabiają uszu a.

Prawidłowo dopasowana biżuteria

kolczyki
Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Ozdabianie ciała od wieków intrygowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać powinien mieć na uwadze, że modny wygląd umożliwia piękna biżuteria, jednakże jak we wszystkim, w noszeniu jej również należy zachować ostrożność.

Biżuteria to największy przyjaciel praktycznie każdej dziewczyny - czy z Tobą także tak jest?

ubrania - odbicie
Autor: Jakub Martyński
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że biżuteria to największy przyjaciel praktycznie każdej kobiety. To powiedzenie jest chyba tak stare jak biżuteria - właściwie od najstarszych wieków kobiety ozdabiały swoje ciała wszelkiego rodzaju ozdobami, które zazwyczaj były im dawane przez mężczyzn w podzięce za trud, jaki kobiety wkładają w wychowanie dzieci czy prowadzenie domu, a także po prostu jako dowód miłości. Nie inaczej jest również dzisiaj, kiedy biżuterię zazwyczaj wręcza się kobietom w prezencie z wszelakich okazji.

Ozdoby techniką sutasz i jej elementarne mocne strony.

Biżuteria na Walentynki
Autor: Glitter
Źródło: Glitter
Pod tajemniczą nazwą sutasz kryje się unikatowa technika, która swą nazwę wzięła od elementu o tej samej nazwie. Sutasz to pleciona linka, której rozpiętość nie przekracza centymetra. Parę wieków temu była ona wykonywana przede wszystkim z jedwabiu i wełny. Dzisiaj materiały te zamieniono na syntetyki. Z reguły wykorzystywana jest wiskoza. Pomimo tego, że o sutaszu niewiele osób słyszało, należy podkreślić, że jest to technika, która była już znana w starożytnych Chinach.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.