telewizor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób ciekawie spędzać czas wolny z rodziną czyli atuty gier planszowych

agroturystyka
Autor: Michał Borowik
Ludzie od zawżdy odczuwali potrzebę odpoczynku i rozrywki, jest to tak samo potrzebne jak woda, posiłek bądź powietrze.


Obecnie z reguły zabawa łączy się z siedzeniem przed komputerem lub telewizorem, i istotnie dużo ludzi w ten sposób odpędza czas wolny.

Czy wpływ gier komputerowych na nasze dzieci faktycznie okazuje się aż tak zły?

wokalista
W dobie ogólnodostępnego Internetu trudno jest ochronić maluszka przed jego wpływem. Bywa on dziś tak powszechny, zaś jego zasięg tak ogromny, że komputerowy świat coraz bardziej zauważalnie postrzegany jest w głowach naszych maluszków jako druga rzeczywistość.

Co można robić w wolne dni, czyli nie tylko komputer można wykorzystać

dziecko przed telewizorem
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wprawdzie tempo naszego życia staje się wyjątkowo szybkie, ale nie oznacza to, że nie mamy w ogóle wolnego czasu. Każdemu z nas zdarzają się czasem chwile wytchnienia, które można poświęcić na przeróżne formy rozrywki. Program TV nie jest jednak tym, co obecnie sprawia naszym rodakom wielką radość. Jeszcze kilkanaście lat temu znaczna część z nas w istocie mogła spędzić całe dnie, wpatrując się w swój ulubiony program TV. Na chwilę obecną sytuacja ta wygląda kompletnie inaczej.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.