telewizor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób ciekawie spędzać czas wolny z rodziną czyli atuty gier planszowych

agroturystyka
Autor: Michał Borowik
Ludzie zawżdy odczuwali potrzebę wytchnienia a także zabawy, jest to tak samo konieczne jak woda, jedzenie czy powietrze.


Dzisiaj z reguły rozrywka wiąże się z siedzeniem przed komputerem albo telewizorem, i istotnie mnóstwo osób w taki sposób spędza wolny czas.

Czy wpływ gier komputerowych na nasze dzieci faktycznie okazuje się aż tak zły?

wokalista
W dobie ogólnodostępnego Internetu trudno jest ochronić maluszka przed jego wpływem. Bywa on dziś tak powszechny, zaś jego zasięg tak ogromny, że komputerowy świat coraz bardziej zauważalnie postrzegany jest w głowach naszych maluszków jako druga rzeczywistość.

Co można robić w wolne dni, czyli nie tylko komputer można wykorzystać

dziecko przed telewizorem
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wprawdzie tempo naszego życia jest coraz szybsze, ale nie oznacza to, że nie mamy w ogóle wolnego czasu. Każdemu z nas zdarzają się czasami wolne chwile, które można przeznaczyć na rozmaite formy wypoczynku. Program TV nie jest jednak tym, co na chwilę obecną sprawia naszym rodakom największą radość. Jeszcze kilkanaście lat temu większość z nas naprawdę mogła spędzić całe dnie, oglądając swój ulubiony program TV. Dzisiaj sytuacja ta wygląda kompletnie inaczej.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.