nogi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dobierać obuwie do odzienia i sylwetki? Porady

buty
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się, w jakich butach twoje nogi będą wyglądały najzyskowniej oraz które buty dobierać do konkretnych ubiorów? Naprowadzamy, jak dobrać najlepsze obuwie dla siebie. Powiada się, że dama nigdy nie ma zbyt wiele bucików. Jednakże nie ma sensu napełniać szafy obuwiem, w jakim nasze nogi będą wyglądały zbyt grubo, zbyt chudo bądź po prostu niekorzystnie. Czym się inspirować w wyborze bucików, żeby nie wydawać pieniędzy na takie, w jakich nie będziemy chciały chodzić, albo które sprawdzą się tylko na jeden raz? Przeczytaj na co dobrze jest kierować uwagę, kupując idealne buciki dla siebie.

Wybierz doskonałe skarpety

uroda
Autor: Fashion Boulevard Events s.c.
Dobranie odpowiednich skarpetek to nie jest łatwa sprawa. Muszą być one przewiewne, wygodne a także prezentować się ładnie. Dobrze jest tu postawić na rozwiązania nietypowe.

Bransoletki - ich różne odmiany, substancje wykonania i różnice między damskimi, a męskimi typami

bransoletka
Autor: Dennis Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria bywa bardzo dobrze znana nam ludziom od wieków oraz jest tak naprawdę już wręcz nieodłączną cząstką naszego świata. Możemy po opowiadać o niewiarygodnie sporej liczbie jej odmianach, jednak dziś skoncentrujemy się jedynie na jednej, którą mamy możliwość nosić zarówno na rękach jak i w około kostki nogi.

To musisz mieć w garderobie w sezonie zimowym! Jak kupić dobre obuwie dla siebie?

buty na obcasie
Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać perfekcyjne buty na zimę dla siebie? Oczywiście to zależy, o jakich butach mówimy. Jeśli ma być nie tylko modnie i wygodnie, nawet podczas dotkliwej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to możliwe? Czy można pożenić klasykę z mokrą zimą?

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.