nogi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dobierać obuwie do odzienia i sylwetki? Porady

buty
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się, w jakich butach twoje nogi będą wyglądały najzyskowniej oraz które buty dobierać do konkretnych ubiorów? Naprowadzamy, jak dobrać najlepsze obuwie dla siebie. Powiada się, że dama nigdy nie ma zbyt wiele bucików. Jednakże nie ma sensu napełniać szafy obuwiem, w jakim nasze nogi będą wyglądały zbyt grubo, zbyt chudo bądź po prostu niekorzystnie. Czym się inspirować w wyborze bucików, żeby nie wydawać pieniędzy na takie, w jakich nie będziemy chciały chodzić, albo które sprawdzą się tylko na jeden raz? Przeczytaj na co dobrze jest kierować uwagę, kupując idealne buciki dla siebie.

Wybierz doskonałe skarpety

uroda
Autor: Fashion Boulevard Events s.c.
Dobranie odpowiednich skarpetek to nie jest łatwa sprawa. Muszą być one przewiewne, wygodne a także prezentować się ładnie. Dobrze jest tu postawić na rozwiązania nietypowe.

Bransoletki - ich różne odmiany, substancje wykonania i różnice między damskimi, a męskimi typami

bransoletka
Autor: Dennis Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria bywa niewiarygodnie dobrze znana nam ludziom praktycznie od wieków oraz bywa w rzeczywistości już wręcz nieodłączną cząstką naszego życia. Możemy opowiedzieć o jej bardzo wielu jej odmianach, jednak dziś skoncentrujemy się jedynie na jednej, którą możemy nosić zarówno na rękach jak również w około kostki nogi.

To musisz mieć w garderobie w sezonie zimowym! Jak kupić dobre obuwie dla siebie?

buty na obcasie
Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać perfekcyjne buty na sezon jesień-zima dla siebie? Naturalnie to zależy, o których butach myślimy. Jeśli ma być nie tylko modnie i komfortowo, nawet w środku dotkliwej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to do zrobienia? Czy można połączyć klasykę z polską zimą?

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.