nogi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dobierać obuwie do odzienia i sylwetki? Porady

buty
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się, w jakich butach twoje nogi będą wyglądać najkorzystniej i które buciki dobierać do konkretnych ubiorów? Podpowiadamy, jak dobrać najlepsze buty dla siebie. Mówi się, iż kobieta nigdy nie ma zbyt wiele butów. Jednakże nie ma sensu wypełniać szafy obuwiem, w którym nasze nogi będą wyglądały nazbyt grubo, nazbyt chudo lub po prostu niekorzystnie. Czym się inspirować w wyborze obuwia, by nie wydawać funduszy na takie, w jakich nie będziemy chciały chodzić, czy które sprawdzą się wyłącznie na jeden raz? Przeczytaj na co warto kierować uwagę, kupując idealne buciki dla siebie.

Wybierz doskonałe skarpety

uroda
Autor: Fashion Boulevard Events s.c.
Dobranie odpowiednich skarpetek to nie jest łatwa sprawa. Muszą być one przewiewne, wygodne a także prezentować się ładnie. Dobrze jest tu postawić na rozwiązania nietypowe.

Bransoletki - ich różne odmiany, substancje wykonania i różnice między damskimi, a męskimi typami

bransoletka
Autor: Dennis Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria bywa niewiarygodnie dobrze znana nam ludziom praktycznie od wieków oraz bywa w rzeczywistości już wręcz nieodłączną cząstką naszego życia. Możemy opowiedzieć o jej bardzo wielu jej odmianach, jednak dziś skoncentrujemy się jedynie na jednej, którą możemy nosić zarówno na rękach jak również w około kostki nogi.

To musisz mieć w garderobie w sezonie zimowym! Jak kupić dobre obuwie dla siebie?

buty na obcasie
Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób kupić perfekcyjne obuwie na zimę dla siebie? Naturalnie wiele zależy od tego, o których butach myślimy. Jeśli ma być równocześnie modnie i wygodnie, nawet w środku mroźnej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to możliwe? Czy możemy połączyć elegancję z polską zimą?

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.