autor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pełne akcji strategiczne gry planszowe dla wielu graczy

warhammer diskwars
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
W naszym materiale przeniesiemy się najpierw do dalekiej przeszłości, żeby zostać jednym z siedmiu starożytnych władców. Później poznamy brutalny, krwawy oraz pełen intryg czas średniowiecznych monarchów, żeby skończyć naszą podróż na fantastycznym świecie rodem z Hobbita.

Swoja książka: jak ją wydać, nie wydając majątku?

książka
Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Od pomysłu na napisanie książki wiedzie daleka droga do chwili, w której może się ona ukazać w księgarni. Aby mogła ona odnieść sukces, powinna być nie tylko dobrze napisana, ale również dobrze wydrukowana.

Chcesz znaleźć ciekawe gry? Zobacz wyjątkowe propozycje!

pro evolution soccer z kotem
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś graczem i szukasz czegoś niezwyczajnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie interesujące propozycje, które zapewne zdobędą twoją uwagę. Już wielka ilość graczy na całym świecie zgodnie twierdzi, że są to wyjątkowe gry. Teraz na ciebie kolej.

O szalach

kominy
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Niezbędnymi elementami stroju wkładanymi nie tylko w zimie są oczywiście dodatki tj. szale, szaliki, chusty, apaszki, bandany czy też kominy.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.