autor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pełne akcji strategiczne gry planszowe dla wielu graczy

warhammer diskwars
Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
W naszym artykule przeniesiemy się najpierw do odległej przeszłości, żeby zostać jednym z siedmiu starożytnych władców. Później poznamy sadystyczny, krwawy i pełen intryg czas średniowiecznych monarchów, żeby zakończyć wspólną wycieczkę na fantastycznym świecie rodem z Hobbita.

Swoja książka: jak ją wydać, nie wydając majątku?

książka
Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Od marzenia na stworzenie książki wiedzie długa i szeroka droga do jej ukazania się w postaci papierowej. Aby odniosła ona sukces, powinna być nie tylko odpowiednio napisana, ale również dobrze wydrukowana.

Chcesz znaleźć ciekawe gry? Zobacz wyjątkowe propozycje!

pro evolution soccer z kotem
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś graczem i poszukujesz czegoś niezwykłego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są podobne do innych. Mamy dla ciebie interesujące propozycje, które zapewne zyskają twoje uznanie. Już wielka ilość graczy na całym świecie zgodnie twierdzi, że są to wyjątkowe gry. Teraz twoja kolej.

O szalach

kominy
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Niezbędnymi elementami stroju noszonymi nie tylko zimą są bez wątpliwości dodatki takie jak szale, szaliki, chustki, apaszki, bandany czy też kominy.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.