kurort

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pragniesz spędzić urlop nad Bałtykiem? Już teraz myśl o wygodnych pokojach

morze
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Bałtyckie morze okazuje się piękne o każdej porze roku, lecz największą grupę urlopowiczów przyciąga naturalnie w sezonie letnim. Wybrzeże okazuje się silnie zróżnicowane, dzięki czemu każdy może zdecydować się na model wypoczynku, który preferuje. Na przybyłych czekają piękne miasta, modne kurorty, które tętnią życiem, jak również spokojniejsze miejscowości, gdzie można upajać się widokami plaż i wody. Bez względu na model urlopu, jaki się szczególnie ceni, trzeba zadbać o komfortowe pokoje.

Doskonałe wczasy 2014 w Zatoce Pomorskiej

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niesłychanie estetyczny. Piękne domy i hotele rozlokowane wśród drzew, bulwar, molo, port rybacki, wydmy, plaża i morze doskonale się tu ze sobą komponują i tworzą malowniczą całość. Olbrzymia baza noclegowa proponuje licznym wczasowiczom domki położone przy samej plaży a także atrakcyjne cenowo noclegi. Międzyzdroje to, albowiem autentyczny turystyczny eden.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.