kurort

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/spamtown.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pragniesz spędzić urlop nad Bałtykiem? Już teraz myśl o wygodnych pokojach

morze
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Bałtyckie morze jest urocze o dowolnej porze roku, lecz największą grupę turystów przyciąga naturalnie w sezonie wakacyjnym. Wybrzeże okazuje się niezwykle urozmaicone, dzięki czemu każdy może decydować się na model odpoczynku, jaki preferuje. Na przybyłych czekają piękne miasta, modne kurorty, które tętnią życiem, jak też spokojniejsze wsie, gdzie można cieszyć się urodą plaż i wody. Bez względu na charakter turystyki, jaki się szczególnie ceni, trzeba zadbać o komfortowe pokoje.

Doskonałe wczasy 2014 w Zatoce Pomorskiej

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niesłychanie elegancki. Piękne domy i pensjonaty umiejscowione w otoczeniu drzew, bulwar, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i morze rewelacyjnie się tutaj ze sobą komponują i stanowią cudowną całość. Duża baza noclegowa oferuje licznym wczasowiczom domki znajdujące się przy samej plaży oraz przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak realny turystyczny raj.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.