Piękna kobieta to nie tylko kobieta dbająca o siebie, ale również stosownie ubrana. I nie idzie w tym wypadku jedyni o strój na co dzień, ale także stosownie dopasowaną bieliznę. Wiele pań nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – zwłaszcza sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieistotne czy mamy idealną sylwetkę, czy mogłaby być nieco lepsza – sexowna bielizna na niejednej kobiecie prezentuje się oszałamiająco i powoduje, że czuje się ona piękna.

Seksi bielizna (sexowna kobieca bielizna – dodatkowe informacje -) wyróżnia się kilkoma cechami. Przede wszystkim jest

Kobieta w bieli

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

idealnie dopasowana – innymi słowy doskonale przylega do ciała, nic niepotrzebnie nie wisi i nie odstaje. Jednocześnie tego rodzaju bielizna ma uwypuklać kobiece atuty, a ukrywać ewentualne

Pozująca kobieta

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

niedoskonałości. Kolejną kwestią jest tkanina z jakiej wykonany jest tego typu ubiór – bez wątpienia niezbędne są w tym przypadku koronki – im więcej koronek, tym lepiej. Sprawiają one, że bielizna wygląda na bardziej zwiewną i delikatną, przede wszystkim jednak jest bardzo kobieca.

Oczywiście tego rodzaju strój dobrze wygląda też wtedy, gdy jest wykonany z tego rodzaju tkaniny jak jedwab czy satyna. Ważne jest przy tym, by przyciągał uwagę, czyli był nie tylko należycie skrojony, ale także ozdobiony. Wreszcie ważną sprawą jest także kolorystyka. Piękna, kusząca bielizna – szczególnie bielizna erotyczna damska (bielizna erotyczna kobieca) – to dominacja czerwieni oraz oczywiście czerni. W tych odcieniach każda pani prezentuje się niezwykle uwodzicielsko i atrakcyjnie.

Współczesna bielizna dla pań jest bardzo urozmaicona – panie mogą ubierać już nie tylko typowe majteczki i stanik, ale również bardziej seksowne stringi i cudowne gorsety. Hitem jest również bielizna modelująca sylwetkę, dzięki której można spłaszczyć odstający nieco brzuszek lub uwypuklić piersi. Tego rodzaju rozwiązanie winno stanowić uzupełnienie codziennego stroju szczególnie wtedy, gdy chcielibyśmy przy jego pomocy podkreślić naszą sylwetkę. Bielizna, szczególnie latem jest mocno widoczna spod delikatnych zwiewnych topów czy spodenek, stąd też kobiety powinny zadbać, by nie psuła ogólnego efektu. Wystarczy zainwestować w kuszące staniki i podwiązki, a żaden mężczyzna nie przejdzie obok nas obojętnie. My zaś będziemy czuły się atrakcyjne i piękne.