Jakim sposobem dobrać odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję masz się ubrać? Dobrze zawsze przed zakupem przeprowadzić wstępną selekcję kluczowych części garderoby, jakie zamierza się nabyć.

mężczyzna w koszuli

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele w kwestii nabycia kurtki (szczegóły w tym miejscu) zależy tutaj od personalnych pragnień,a także od gustu klienta. Z powodu coraz zimniejszych temperatur rewelacyjnym pomysłem jest rozpatrzenie nabycia ciepłej odzieży.

Nie niej ważny temat to skarpetki męskie (zobacz tutaj). Jeżeli na co dzień nie bawimy się w stroju cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, musi być dopasowana do kolorystyki spodni.

Należy zatem porzucić niesmaczne pomysły zakładania białych skarpetek do garniturów i czarnych lakierek. Absolutnie zabronione jest też łączenie skarpet i sandałów.

Sprawdź więcej porad w serwisie (http://www.lamalama.pl/dzianiny2.html) – rzucą nowe światło. Bez obaw – one dotyczą omawianej kwestii, więc też Cię zainteresują!

Stylowy mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale również wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również porządny skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego zawartość to już całkiem inna kwestia.