Do związania włosów w kucyk najlepsze wydają się być zwykłe gumki do włosów, które są sprzedawane w wielu różnorodnych kolorach. Te, które oferowane są w postaci spiralki, przypominają trochę stary telefoniczny przewód.

WWW

Autor: jeffk
Źródło: http://www.flickr.com
I jest w tym sporo racji, ponieważ podobno kiedy pewna pani nie miała czym związać włosów, użyła właśnie tego kabla.
Ktoś odmienny opatentował „wynalazek” i obecnie każda dziewczyna miała lub wciąż posiada gumki do włosów w formie tego typu spiralki. Są one o tyle doskonałe, że nie szarpią ani nie wyrywają włosów. Innymi słowy ich używanie nie wywołuje bólu w okolicach skóry głowy, a to się często wydarza przy użytkowaniu zwykłych gumek.

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i chcesz uzyskać więcej informacji, to pomoże Ci odsyłacz do serwisu – tam odnajdziesz ciekawe informacje.

Niestety nie wszystkie gumki spiralki mogą nadawać się na każdy rodzaj włosów. Duże gumki należy się stosować głównie jeżeli objętość włosów jest dosyć duża. Takie gumki należy się w takiej sytuacji nosić blisko głowy. Jeżeli posiadasz tego typu włosy i chciałabyś nabyć doskonałe gumki do włosów sklep, który je oferuje z pewnością jest prawidłowo wyposażony.

gumki do włosów sklep

Autor: SmartPR
Źródło: SmartPR
towary

Autor: Dekoria.pl
Mogłabyś także w tamtym miejscu nabyć gumki do mniejszych w objętości włosów. Takie gumki powinny być odpowiednio mniejsze i dlatego też znakomicie się nadają do włosów bardziej delikatnych oraz krótszych.

Jeżeli Twoim zdaniem opublikowany tekst jest wciągający, to przeczytaj też pomocne źródło, które posiada intrygujące dane – one z pewnością Cię zajmą.

Te małe gumki można by również wykorzystywać, jeśli pragniemy zrobić 2 warkocze. Wystarczyłoby je wtedy zawiązywać na końcach upięć.

Poza tym duże znaczenie mają także inne „parametry” gumki do włosów, przykładowo wielkość spiralki (szerszy rozstaw do włosów bardziej grubych, a węższy – do cieńszych), płaszczyzna gumki (nie powinna być w kształcie łódki, a po rozciągnięciu powinna być w formie gładkiej rury lub paska). Oczywiście ważny jest też materiał (powinien być gładki) oraz to, żeby po rozciągnięciu gumka wracała do swojego początkowego wyglądu.